«Рука допомоги»

Черкащани можуть фінансово допомогти Національній гвардії

Фізичні або юридичні особи у разі виявлення бажання перерахувати грошові кошти у вигляді благодійних внесків через установи банків перераховують кошти на рахунок ГУВВ МВС України за наступними реквізитами. 

В Черкасах організовують навчання медичних волонтерів

В обласному центрі організовують навчання для волонтерів по наданню першої медичної допомоги. З таким проханням до департаменту охорони здоров’я Черкаського міськвиконкому звернулися представники громадськості. Про це в коментарі виданню Про все  повідомив директор департаменту Олег Стадник.

Бажаючі можуть допомогти врятувати життя Майданівцям

На Черкащині завдяки спільній роботі з Опозиційними штабами вже надано допомогу та розміщено поранених котрих привезли з Києва , активну допомогу надали Ольга Богомолець , Ірина Геращенко в Києві та на Черкащині Ігор Волошин, Анатолій Бондаренко та Любов Майборода щодо розміщення та збору медикаментів для постраждалих.

У грудні в Черкасах проведуть благодійний аукціон

У грудні в Черкасах відбудеться благодійний аукціон, на якому будуть представлені творчі роботи, зроблені власними руками підопічних Територіального центру соціальної допомоги Соснівського району, громадської організації «Донна» та всіх охочих містян, які виявлять бажання долучитись до цієї доброчинної акції і передадуть на аукціон свої вироби.

Останні новини