Чи увійде втретє в одну й ту ж річку Євген Миронович Влізло?

Якось за істерією чуток щодо можливого звільнення Сергія Тулуба, засоби масової інформації забули про одного з фантомів команди губернатора на Черкащині - Євгена Мироновича Влізла. Колишнього голову Черкаської райдержадміністрації. Як ми вважаємо, незаслужено. І не приділяють його особистості гідної уваги.

Нелегка доля державного службовця та вірного солдата партії неодноразово кидала його на складні ділянки роботи державного будівництва та реалізацію важливих завдань партії. Коротко нагадаємо про трудові та партійні звершення героя нашого матеріалу.
В травні 2010 року він призначений головою Черкаської районної державної адміністрації. Це був перший прихід Євгена Мироновича на цю посаду і як показав час – найефективніший, як з точки зору державного будівництва так і з погляду розвитку партійної структури. Саме протягом цих перших 100 днів свого перебування на посаді він розвинув активну діяльність. Безпосередньо ідучи в колективи, до представників громад району. Та змушував представників органів місцевого самоврядування працювати більш ефективно. І певних помітних зрушень йому вдалося досягти, хоча все ж звичайно робилося з прицілом на осінні вибори органів місцевого самоврядування 2010 року.
І все б у Євгена Мироновича було б добре, і тепла посада і спокійна душа. Але другу, товаришу і соратнику, головному герою Черкащини Сергію Борисовичу Тулубу знадобилася допомога, а точніше свій мер. І хто як не Євген Влізло, перевірений вогнем і водою, найбільше підходив на цю роль.
І він виконав цю роль, звичайно ж як міг так і виконав, що дало третій результат на мерських перегонах.
Після невдалої і доволі веселої спроби стати мером Черкас, 27 грудня 2010 року був призначений заступником губернатора з економіки та фінансів. На цій посаді особливих успіхів не здобув. І після неодноразових емоційних закликів губернатора вирішити питання з заборгованістю по заробітних платах на Черкащині, знову тихенько перебрався вже на більш звичну посаду голови Черкаської РДА, це сталося в листопаді 2011 року. Питання ж заборгованості по заробітних платах залишається актуальним і зараз.
Друге пришестя Євген Миронович, очевидно сприйняв як повернення у тиху гавань і вже не проявляв підвищеної гіперактивності в роботі. Так за працею по розбудові держави та партії, на районному рівні, його й застав указ Президента про звільнення його з посади голови РДА від 16 січня 2013 року. Що очевидно було пов’язано уже з вирішеним на той час питанням відставки губернатора. Але велика політика на те й політика, що зміни відбуваються калейдоскопічно. І губернатор зміг довести Президенту свою потрібність саме тут і зараз на Черкащині. Тому немає сумнівів, що за потреби доведе й необхідність повернення Євгена Мироновича на посаду голови Черкаської РДА.
Сьогодні на офіційному сайті Черкаської РДА місце голови вакантне, а працівники апарату завмерли в тривалому очікуванні. Немає навіть ніяких чуток, – говорить працівник одного з підрозділів держадміністрації.
Ми ж припустимо що є велика ймовірність повернення нового старого голови.
Як любить говорити Євген Миронович: «В мене ж і прізвище за мене відповідає. Що Я намагаюся так би мовити влізти в суть проблеми, питання щоб максимально ефективно його вирішити». А от чи вийде йому втретє «влізти» на посаду голови Черкаської РДА покаже найближчий час.

Останні новини