Ексклюзивне інтерв'ю з Миколою Булатецьким, визнаного громадою Черкас народним депутатом України.

Шановні читачі сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю з людиною яку Ви всі прекрасно знаєте. Це народний депутат України – Булатецький Микола Іванович. Який беззаперечно переміг на жовтневих виборах до Верховної Ради України по 194 одномандатному виборчому округу. Однак шляхом махінацій та відвертої брехні, влада анулювала його перемогу, а відтак і тисяч черкащан які за нього проголосували.

1. Микола Іванович, ось вже минуло майже три місяці від Вашої приголомшливої перемоги. З яким настроєм підходите до нового етапу політичної боротьби?

Настрою додає перспектива об’єднання політичних настроїв і політичних сил в одну протидію злочинній владі. Об’єднання прихильників Батьківщини, УДАРу, ВО Свободи додає оптимізму. З іншого боку, додає настрою безшабашна, безоглядна і придуркувата політика нинішньої влади. Це дає нам всім черговий шанс змінити політичні та соціальні перспективи.

2. Все ж таки хочеться трохи повернутися в недалеке минуле і поставити Вам наступне питання. В чому Ви вбачаєте найголовніші складові частини свого успіху? Адже ще за два тижні до дня голосування майже всі прогнозували, що Ви прийдете до фінішу лише другим? Назвіть найбільш вагомі складові перемоги.

Такі прогнози давали тільки фуфлові експерти, або провокатори в тому числі і Комітет Виборців України. Серед ймовірних переможців, Я користувався і сподіваюся буду користуватися найбільшою підтримкою черкащан. В зв’язку з системними моїми діями в опонуванні як місцевим так і центральним органам влади. Тому така висока підтримка мене громадськістю, була цілком прогнозованою. Плюс максимально ефективно проведена кампанія на останньому етапі. Мені вдалося своїми діями об’єднати виборців у пошуку ними оптимального кандидата. Адже за мене голосували прихильники всіх партій: Батьківщини, УДАРу, Свободи інших і навіть Комуністичної партії та партії регіонів.

3. Як Ви вважаєте чому не вдалося виставити єдиного кандидата від опозиційних сил та чи вийде зробити це на перевиборах?

Я постійно стверджую, що дії опозиції завжди намагаються скеровувати провокатори. Сподіваюся, що в разі перевиборів основні опозиційні політичні сили підтвердять і реалізують свої заяви, щодо підтримки мене на виборах.

4. Чим Ви поясните, що Ваш особистий електоральний результат перевершив партійний?

На старті кампанії підтримка Об’єднаної опозиції в суспільстві була суттєво нижчою ніж кінцевий результат. Причина тому сумніви громадян. Я і зараз закликаю структури Об’єднаної опозиції і особливо її лідерів діяти рішуче на вирішення всіх проблем і сам так дію. Лише за таких умов підтримка опозиційних сил буде значно вища. На даний момент при скоординованих і узгоджених рішучих діях трьох політичних сил (ВО Батьківщина, УДАР, ВО Свобода) нинішня влада має йти вже в цьому році.

5. Ви неодноразово заявляли, що більшість з кандидатів від опозиції недопрацювали по округах і саме тому програли, також що Батьківщині необхідно очиститися, чи будете Ви наполягати на детальному внутріпартійному розслідуванні парламентської кампанії в області та чи буде воно публічним і відкритим? Оскільки неодноразово ходили чутки, що більшість кандидатів в округах використали ім’я Батьківщини не для безкомпромісної боротьби, а щоб непогано підзаробити на провладних кандидатах?

Що стосується дій на очищення, то Я їх веду, вів і буду вести будучи рядовим членом партії.
Мною зроблений детальний аналіз та внесені пропозиції з цього питання центральному керівництву партії та керівнику обласної організації Анатолію Бондаренку. Є перспективи його вирішення, але надто відкритими для громадськості мої дії не будуть, бо насамперед необхідно розпочати з внутрішньопартійного обговорення та очищення. Ефективні дії опозиції на Черкащині і по всій Україні повинні були привести до повної перемоги над режимом 28 жовтня 2012 року. Потенціал же використано лише на 50%. Що стосується заробітчан. То прямих доказів у мене нема, але відчуття що хтось в кишенях пошарив присутнє.

6. Ні для кого не секрет, що група Миколи Томенка в обласній об’єднаній опозиції фактично бездарно програла всі округи. На вашу думку в чому причина такого результату і в яких відносинах Ви зараз з паном Томенко?

В яких? В таких, - влада брутально фальшувала результати виборів на Черкащині, можливо найбільш брутально на Україні. Я не відчув дійсно підтримки своїх партнерів на забезпечення як моєї, Леоніда Даценка та й загальної перемоги. Микола Томенко на мій відчайдушний заклик з ЦВК зібрати лідерів опозиції та приїхати в ЦВК і вимагати об’єктивного підведення підсумку виборів з незрозумілих мені причин ні сам ні з лідерами опозиції не приїхав.

7. Також неодноразово з’являлася інформація про Ваш конфлікт з головою обласної організації Анатолієм Бондаренко, на якому етапі зараз Ваші відносини?

Це не конфлікт. Це моя поки що майже батьківська системна розмова з Анатолієм Васильовичем. Його реакція та дії вселяють оптимізм та віру в те, що ми посилимо Батьківщину.

8. Як Ви ставитесь до можливості очолити обласну організацію ВО Батьківщини, оскільки на нашу думку це було б досить логічно і доречно, зважаючи на той рівень роботи і результатів роботи Анатолія Бондаренка та інших представників групи Миколи Томенка?

Я не маю бажання ув’язуватися у внутрішньопартійну боротьбу. Моєї політичної ваги достатньо, щоб впливати на процеси в Батьківщині і не маючи посади. Якщо найближчим часом ми не зробимо запропоновані мною внутрішньопартійні дії, Я можу запропонувати партійцям свою кандидатуру на посаду Голови обласної партійної організації. Якщо ж відповідні кроки зробимо, то такої пропозиції не буде. Оскільки у мене достатньо багато й інших справ.

9. У суспільній свідомості Ви вже переможець, але все ж таки, якщо буде такий неймовірний розвиток подій і від об’єднаної опозиції виставлять іншого кандидата, Ви підете в бій за депутатський мандат?

Для мене головна партія об’єднаної опозиції - це 32 тисячі моїх виборців. Це та політична сила на яку я перш за все опираюсь, прислухаюсь і буду діяти. Ми просто приречені в разі ситуації ще раз перемогти на виборах.

10. Як Ви вважаєте чому опозиційні лідери фактично здали проблемні округи і зокрема й Вам не надали достатньої підтримки, особливо пам’ятається коли Вас фактично кинули на поталу ворогам в ЦВК?

На мій погляд всі опозиційні сили знаходяться в контакті з владою. Пам’ятаєте заяви опозиції, що ми не візьмемо мандати поки не буде чесно і об’єктивно підведено підсумки виборів. Я направив опозиціонерам особисто, листи із закликом не брати мандати.

11. Чому на Вашу думку до цих пір не призначено точну дату перевиборів?

Незаконні перевибори має призначити незаконна влада. Організувати злочинна Центральна Виборча Комісія. Всі вони розуміють, що вони в безвихідному положенні тому і не хочуть призначати. Ви повірите що черкащани розуміючи, що головні фальсифікатори виборів в Черкасах Жуковська і її компанія, будуть голосувати за неї? Ради кого сфальшовані вибори? Хіба є кандидат від влади, що може перемогти? Його немає.

12. Чи очікуєте Ви реальної ідеологічної та фінансової підтримки від Центральних органів партії та голови обласної організації, чи покладаєтесь в більшій мірі на власні сили?

Фінансової підтримки не очікую, її не було й не буде. Розраховую на власні ресурси та підтримку черкащан.

13. В яких відносинах зараз перебуваєте з Володимиром Олійником, адже Ви вже давно знайомі і на певному етапі політичної боротьби були навіть соратниками?

Сказав би так, - з Олійником бачусь через екран телевізора, нажаль досить часто. Підтримаю ініціативу черкащан витягнути Олійника до Черкас та провести народний трибунал під прицілом снарядів з квашеної капусти і тухлих яєць.

14. Як Ви вважаєте, головна боротьба за перемогу на окрузі розгорнеться між Вами і Жуковською, чи будуть ще кандидати здатні на перемогу? Оскільки є багато колишніх відомих нардепів які зможуть захотіти спробувати силу на вашому окрузі та й не варто виключати можливості висунення кандидатом і мера міста Сергія Одарича.

В разі перевиборів реального мого опонента ми побачимо пізніше, поки що я його не знаю. Думаю це не буде Жуковська. Людина ради якої були сфальшовані вибори не може мати підтримку в громаді, яку ця людина брутально обдурила і підмінила волевиявлення громадян. Щодо Сергія Одарича, то думаю він розуміє, що перемогти мене буде проблематично. Тому він зосередиться на ініціативі реконструкції Хрещатика, ремонтуванні міських шляхів, наведенні порядку в лікарнях. А я буду йому у вимогливій формі допомагати.

15. В розпал минулої кампанії багато говорилося про можливість зняття найрейтинговішого кандидата в судовому порядку, якщо ним буде не Жуковська В.Б. Чи не виключаєте Ви, що саме проти Вас можуть задіяти таку нечесну технологію боротьби і що в такому разі будете робити?

Можуть задіяти! Можуть зняти, можуть посадити, можуть ще гірше…...Вони все можуть!

16. Як Ви коротко охарактеризуєте своїх місцевих колег по опозиції зокрема представників ВО Свобода та партії УДАР Віталія Кличка і чи розраховуєте на їх підтримку на майбутніх перевиборах?

Розраховую. Всі вони молоді, достатньо амбітні і думаю поки що не втрачені для суспільства молоді люди.

17. З чим можна пов’язати недавню інформаційну істерію чуток та прогнозів щодо можливої відставки С.Б. Тулуба і як вважаєте, залишиться він працювати до президентських виборів чи все ж таки ні?

Це сплеск людської свідомості, гніву людського. Цей сплеск інформації народжується в думках, мріях людей. Як народи світу мріяли про звергнення тиранів, так черкащани мріють про якнайшвидше майбутнє Черкащини без Тулуба, а України без Януковича. Тому і виникають чутки.

18. Ми знаємо, що Ви вболіваєте за свого лідера Юлію Володимирівну і робите все можливе на своєму місці, щоб якомога швидше вона покинула колонію і повернулася до повноцінного політичного життя. Яку оцінку Ви дасте новій кримінальній справі проти Юлії Володимирівни?

Це чергова бредова маячня і провокація. Боюсь за те, щоб Юлія Володимирівна витримала психологічно. Початок чергової сесії Верховної Ради має пройти в умовах жорсткого тиску та дій опозиції на підтримку Юлії Тимошенко. Закликаю Яценюка, Турчинова, Томенка, Кличка, Тягнибока до реальних радикальних дій.

19. Що насамкінець спілкування Ви хочете сказати Черкащанам?

Я дію і мрію щоб реальний рух до оновлення країни почався з Черкас. Це була б найкраща винагорода для мене за мої дії, вартісно вища мандата депутата Верховної Ради України. Який я третій раз не отримав.

Микола Іванович дякуємо Вам за згоду так щиро і відверто поспілкуватися та бажаємо подальших успіхів у Вашій нелегкій боротьбі.
 

Останні новини