Достойний приклад для наслідування.

Свято Водохреща цього року для жителів села Телепино Кам’янського району запам’яталося не лише таїнством купелі в зимовій воді. Резонансу, що вийшов за межі села набула інша подія.

- Ще в переддень отець Сергій на нашому ставкові подготував ополонку та з помічниками вирізав з льоду великий хрест, який встановили поряд, - розповідає один з депутатів сільської ради, який попросив не називати свого прізвища, 42-х років, по причині намагання уникнути конфлікту з винуватцями історії. – Зранку все було гаразд, купіль проводив диякон, який допомагає отцю в церковній службі. Ввечері службу мав проводити отець Сергій. Коли стемніло, на ставкові зявилося два місцевих педагоги: викладачка історії та директорка школи. Сказати що вони були навеселі, це нічого не сказати. І невідомо, що робилося їхній голові, але вони чомусь вирішили,що їхнє мєсто саме наверху хреста. Ну а ви самі понімаєте, що жіночки виявились немаленькі, а тому хрест розвалився. От як я тепер можу змусити своїх дітей поважати такого вчителя? Якби це зробив хтось із учнів, то його і на лінійці вичитували б, і в лічне дєло записали. А так кругова порука. Ніби ніхто нічого не знає. А все тому що директорку вчителі бояться, про це і в районі напевне ще не знають – з явним сумом в голосі зазначає чоловік.
От такі пироги. Вчитель історії та директор школи і далі працюють на своїх посадах. В Кам’янському районному відділі освіти по телефону повідомили, що нічого про цю історію не чули.
 

Останні новини