Невідоме місце Черкас.

Місто Черкаси відоме своїми історичними місцями та видатними особистостями. Проте є пам’ятники та місця про які мало хто знає. Один із таких розташований на розі вулиць Горького та Орджонікідзе. Для мене завжди було питанням що ж за пам’ятник такий, на якому не має жодних надписів. Не раз я бачив як і люди його обходили навіть ззаду, щоб побачити меморіальну табличку. Проте місце концентрації промислового розвитку за радянського часу зараз живе тихим життям. Така ж реакція і у Євгена Кияна, 22 роки, випускника історичного факультету , якого я зустрів біля пам’ятного знаку 28 січня.

- Памятний знак встановлений і справді невідомо кому. Принаймні таке враження. Проте вивчення документів та співставлення фактів допомагає розібратись. Це монумент в честь твору Максима Горького «Буревісник». Поряд і магазин із однойменною назвою. Для нашого міста це звичайна річ, згадайте хоча б порнографічні скульптури парку 50-ти річчя. Не важливо що бажаєте зобразити, важливо що з того вийде.
Сам пам’ятник пошкоджений розписами графіті та мало нагадує «Буревісника» Максима Горького, проте і дорожнє покриття на вулицях Горького та Орджонікідзе важко віднести до зразків європейського шляхобудування. Місце концентрації промислового розвитку за радянського часу зараз живе тихим життям, сюди тролейбус потрапляє лише двічі на день з понеділка по п’ятницю. А вставши зранку, люди мало звертають увагу на те що стало звичним. Головне щоб повсякденний пейзаж не був порушений. Адже стабільність запорука благополуччя
 

Останні новини