Відверта розмова з лідером молодіжного крила партії УДАР на Черкащині Русланом Лук'яненком.

Шановні читачі. Сьогодні ми познайомимось та поспілкуємось з лідером молодіжного крила партії Віталія Кличка на Черкащині Русланом Лук’яненком. Він є студентом магістратури Черкаського Інституту Банківської справи і окрім наукової, активно займається ще й громадською діяльністю. А 25 січня був офіційно обраний головою Черкаського Молодіжного Крила політичної партії УДАР.

1. Вас нещодавно обрали на таку відповідальну посаду, які Ви бачите свої перші кроки на цій громадській посаді?

Так як Молодіжне крило «Удар Віталія Кличка» відносно молода організація, то і перші кроки пов’язані фундаментально з розбудовою її як такої. Основний контингент Черкаського обласного молодіжного крила ПП «УДАР Віталія Кличка» молодь, і багато ідеологічних питань я вбачаю саме в розвитку черкаської молоді, як повноцінного організму здатного до амбіційного висловлення власної думки. Активізація молоді Черкащини в різних напрямках – наша задача.
По-перше, створити дієву і ефективну структуру по координації та взаємодії суб’єктів молодіжної активності, починаючи від самої молоді, закінчуючи органами місцевої влади.
По-друге, проведення освітніх розвиваючих заходів – конференції, тренінгів і т.п.
По-третє, ми маємо намір активізувати молодь, яка є не просто планктоном в цьому житті, а хоче чогось досягнути і ми допоможемо, якщо то буде актуально реалізувати проекти, які будуть запропонованими учасниками молодіжного руху.
По-четверте, немає сенсу перераховувати заходи, які й так побачите невдовзі, бо одне діло говорить і писать, а інше – робить! Будемо рухатись вперед і міцно тримати руку на пульсі, щоб реалізовані проекти мали не просто формальний характер – для показухи, а давали свої плоди і результати.

2. Наскільки чисельним зараз є молодіжне крило партії і як Ви бачите заходи по збільшенню кількості активістів?

Черкаське обласне молодіжне крило нараховує більше 30 членів, якщо ж Ви мали на увазі Молодіжне крило в цілому, то більше 1000 членів по всій Україні.

4. Кого з найактивніших представників молодіжного крила Ви можете назвати, на допомогу яких Ви будете в першу чергу спиратися у розбудові організації?

Олександр Лесик, Вікторія Галат, Гнатенко Людмила, Василенко Костянтин, Багатиренко Ольга…можна продовжувати безкінечно – бо ж всі ми одне ціле і потребуємо допомоги один-одного, мені потрібна допомога кожного. Погодьтесь, якщо вдатись в технологію будівництва – швидше закінчиться будівництво будинку, якщо одна людина виділить з когорти прибічників пару чоловік, на яких в першу чергу спирається і вони почнуть будувати будинок, чи якщо кожен з прибічників підтримає і допоможе, адже будинок буде для всіх однаковий, питання в часі і якості побудови. Тому розбудовувати організацію ми будемо всіма силами і разом.

5. Одним з головних завдань молодіжного крила є підбір активних молодих людей які згодом стануть передовими партійцями, як ви будете його реалізовувати?

А хто сказав, що це завдання не реалізовується зараз?

6. Якою є молодіжна політика партії та молодого крила зокрема і як ви будете доносити її до молоді?

Молодіжна політика складається з деяких пунктів з яких навіть вибрати основних неможливо, хіба що написати в двох словах, що позбавить дане питання будь-якого контексту, бо молодіжна політика це не одне речення в абзаці змін, а цілий перелік:
- вирішення питань щодо незаконного зниження розміру стипендій та пошук можливостей підвищення розміру стипендій
- боротьба із корупцією у вищих навчальних закладах
- подолання перешкод щодо поселення у гуртожитках
- сприяння розширенню автономії органів студентського самоврядування, допущення студентства до прийняття рішень з боку керівництва ВНЗ
- вирішення питання щодо створення рівних можливостей в доступі до безоплатної вищої освіти
- підтримка створення робочих місць; квотування робочих місць для молоді
- активна участь у процесі будування та гарантування доступності житла для молодих сімей
- відстоювання законних прав та інтересів молоді
- допомога у вирішенні проблем шкідливих звичок і залежностей у молодих людей
- пропаганда спорту як запоруки здорового життя, проведення масових спортивних заходів
- стимулювання інтересу до підприємницької діяльності
- сприяння молодіжним підприємницьким ініціативам
- захист молодих підприємців
Як донести до молоді? А нічого доносить не треба, бо ж сучасна молодь дійшла до того, що починає розуміти, що якщо не ми, то хто? І тому наша місія допомогти!

7. Які заходи планує здійснювати молодіжне партійне крило у найближчий час та у довгостроковій перспективі?

Найближчим часом будуть відбуватися зустрічі з народними депутатами та експертами у ВНЗ задля ознайомлення студентів з кроками до успіху і витягу певного досвіду. Плануємо провести захід до Дня Святого Валентина. Також буде проведена серія семінарів і конференції по тематиці, що буде визначена вже найближчим часом як і стратегія розвитку ЧОМК ПП «УДАР» де будуть прописані заходи на довгострокову перспективу.

8. Ви прихильник радикальних чи еволюційних змін?

Я би сказав, радше прихильник еволюційних змін, адже радикальність передбачає відсутність компромісів і тупого прямування до певної цілі. В нас же є цілі, в нас є мета, але ми будемо до них йти поступово розвиваючись, і еволюціонуючи!

9. Чи передбачено партійне фінансування роботи молодіжного крила, чи воно працює виключно на ідеологічних засадах?

Молодіжне крило працює виключно на ідеологічних засадах, але якщо є бажання стати спонсором, будемо дуже раді.

10. Як Ви вважаєте, ті проблеми які є в партії з оплатою роботи своїх прихильників на виборах 2012 року вплинуть на рівень популярності партії серед молодіжного сегменту виборців.

З оплатою праці прихильників? Це як? Людина є прихильником партії і це її робота? У партії проблем із прихильниками немає, оскільки прихильники це виборці – які зробили свій вибір завдяки агітації або свідомому вибору.

11. Чи допомагає Вам у розбудові організації Іляшенко Віталій Володимирович, голова обласної партійної організації?

Віталій, людина освічена і досвідчена в громадській діяльності і має вже великий стаж в розбудові не однієї організації, які були успішними. Будучи за фахом юристом, його допомога в консультації та підтримці є доречними, бо я за фахом фінансист, хоч і маю досвід в громадській діяльності.

12. Які заходи молодіжним крилом вже були проведені?

Окремо молодіжним крилом, масові заходи ще не проводились, але ми залучались до акції на День соборності України в Черкасах, а деякі з делегатів і в Київ поїхали взяти участь у масштабному заході.

13. Чи братиме участь Ваша організація і в якій якості участь у перевиборах на 194 округу?

Центральна Виборча Комісія повинна перерахувати бюлетені та визнати переможця, які набрали найбільшу кількість голосів.

14. Кого вважаєте найбільш ймовірним переможцем на перевиборах по 194 округу?

Переможець був визначений 28 жовтня 2012 року.

Дякуємо Вам за щире спілкування, бажаємо успіхів у громадсько-політичній роботі. До зустрічі.
 

Останні новини