Наскільки якісну продукцію купуємо і споживаємо? Відповідь дає прокуратура.

Черкаська міжрайонна природоохоронна прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері провела перевірку додержання вимог Закону України «Про ветеринарну медицину» в діяльності управління ветеринарної медицини в місті Черкаси.

Як повідомила прес-секретар прокурора області Вікторія Скорикова, службові особи зазначеної установи неналежно виконували вимоги вказаного законодавства, а саме: не притягували до відповідальності винуватих посадових осіб за реалізацію недоброякісної продукції, не застосовували до підприємств фінансових санкцій, не призупиняли роботу потужностей та не вилучали наявного залишку недоброякісної продукції на підприємствах.

За наслідками проведеної перевірки начальнику Головного управління ветеринарної медицини в області внесено подання, яке розглянуто і задоволено, лікаря Черкаської міської лікарні ветеринарної медицини притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Також, визнано недостатньою роботу начальника управління ветеринарної медицини в місті Черкаси, у зв’язку з цим направлено клопотання до Державної ветеринарної і фітосанітарної служби України щодо притягнення останнього до дисциплінарної відповідальності.

Останні новини