Очікуваного "відходу" не відбулося - ВІН ПОВЕРНУВСЯ

Сьогодні голова Черкаської ОДА, Герой України Сергій Борисович Тулуб повернувся з відпустки. Однак участі у сьогоднішній сесії обласної ради не брав, очевидно не бажаючи псувати собі настрій черговими опозиційними "вибриками". Натомість провів нараду з керівниками підрозділів облдержадміністрації.

«Сьогодні на позачерговій сесії обласної ради депутати ухвалили рішення «Про створення комунальної установи «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».
Наразі перед нами стоїть завдання зробити службу екстреної медичної допомоги більш оперативною, керованою, уніфікованою та забезпечити її роботу за екстратериторіальним принципом на терені всієї області. Тож у перспективі Центр екстреної медичної допомоги на Черкащині буде представлено Територіальним медичним об'єднанням, до складу якого входитимуть: безпосередньо Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що буде створено на базі станції швидкої медичної допомоги у Черкасах; 2 станції швидкої медичної допомоги у Смілі та Умані; 21 відділення швидкої медичної допомоги, що будуть приєднані по територіальному принципу до станцій швидкої медичної допомоги і центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Переконаний, що наступні нововведення допоможуть створити єдину потужну службу, яка забезпечуватиме максимально оперативний та ефективний порятунок життів та збереження здоров'я черкащан», – сказав голова ОДА Сергій Тулуб. 

Останні новини