В Смілі через недогляд комунальників ледве не загинули люди на "проклятій" ділянці дороги.

В місті Сміла Черкаської області сталося ДТП. Відбулося це на великому мостові через залізничний перехід. ВАЗ-2106 виконуючи обгін, потрапив на слизьке місце та вилетів на зустрічну смугу, де таранив маршрутний автобус №39. За свідченнями пасажирів автобуса, лише завдяки майстерності водія та відбійнику вдалося уникнути зривання автобуса з 10-ти метрової висоти. На момент ДТП в автобусі перебували більше десяти пасажирів. Проте за іншою версією аварія сталася в момент, коли водій автобуса потягнувся за мобільним телефоном.

Дорожнє полотно було не посипане піском чи сіллю, комунальники з'явилися лише  після аварії, та заходилися посипати дорогу. Хто мало не став винуватцем трагедії покаже слідство, але недогляд комунальників як доконаний факт.

Сталося це на "проклятому" місці. Ділянці центральної вулиці Свердлова між зруйнованим 20 років тому лютеранським кладовищем та центральним кладовищем "Орел". Щороку на цій ділянці, яка чудово проглядається, стається кілька дивних ДТП, в яких гинуть люди. За ініціативи співробітників МВС священник провів обряд освячення дороги, і певний час було спокійно, але схоже що почалося знову. От і не вірь в містику.

Останні новини