Як фанера над Парижем: розруху досягнуто, стабільність подолано.

На кінець січня 2013 року можна підбити підсумки планів та досягнень діючої успішної владної команди на Черкащині. А допоможе нам в цьому офіційний сайт Черкаської ОДА.

6 січня 2012 року відбулося засідання з активізації роботи Черкаського аеропорту. Заступник губернатора відзначав необхідність та важливість відновлення роботи повітряного порту Черкас та регіону.«Відновлення роботи Черкаського аеропорту є одним із пріоритетних завдань на 2012 рік», – наголосив Сергій Рябцев.Ну що ж, вивіску оновили. Але чомусь літаки не сідають в Черкасах. Напевне високо літають і не бачать таку гарну вивіску. Треба змусити літати нижче. А ще краще прийняти розпорядження про примусову посадку літаків.

18 січня 2012 року розміщена стаття про розвиток туристичної галузі Черкащини. Зокрема знаходимо там наступні слова "сьогодні триває робота над створенням змістовного супроводу по маршруту «Географічний центр України» (Шполянський район), «Місцями давньоруських укріплень» (Чорнобаївський район), «Місцями бойових дій (до 70-річчя визволення області від німецько-фашистських загарбників)».Відпрацьовуються також кінні та велосипедні маршрути територією області. Належна увага спрямована на відновлення туристичних об’єктів. Так, є перспектива отримання грантової допомоги у розмірі 500 тисяч доларів на реконструкцію Корсунь-Шевченківського музею з Посольства США." Непогано. Але схоже ці маршрути розроблені надзвичайно якісно, що обласна влада вирішила неповідомляти про їх створення, а інформацію неможливо знайти в жодному загальнодоступному джерелі інформації. Така ж ситуація і з 500 тисяч доларів, які так і залишилися в Посольстві США в Україні на розвиток якоїсь бананової республіки. Ми можемо самі забезпечити реконструкцію унікальних пам"яток. Але напевне просто чомусь влада цього робити не бажає.

Яскраво помітно покращення в святкуванні дня Соборності України. Цього року влада відзначала його 21 січня, тоді як минулого ще 20 січня. От такий прорив. Правда для всіх українців день Соборності українських земель це 22 січня, адже саме 22 січня 1919 року УНР та ЗУНР підписали Акт злуки українських земель.

Тоді ж, 20 січня, на розширеному засіданні колегії Головного управління освіти і науки України було прийнято рішення про відновлення роботи Дубіївського дошкільного закладу та приділення особливої уваги ситуації з освітою. Приділили. Кількість навчальних закладів на Черкащині за 2012 рік скоротилася на 15. Правильно, адже навчання це пітьма, а ненавчання це світло. Чи навпаки.

Під 23 лютого на сайті розміщена стаття "Черкаський район залучає нових інвесторів". Йдеться про створення нового підприємства з виробництва будівельних сумішей. Чудово. але як треба було знущатися з іншого інвестора-фірми "Бондюель", яка готова була будувати і завод, і займати посівні площі під вирощування сільськогосподарськиз культур, що французи вирішили за краще перебратися аж в Росію. А цей інвестор просив про виділення земельної ділянки ще за часів пана Черевка. І дуже довго оббивав владні пороги.  Проте, подейкують, французькі інвестори відмовлялись занести зазначену суму вічнозелених американських президентів в певний кабінет.

28  лютого губернатор на прохання ветерана відвідав Привокзальну площу. Зокрема увагу обласного очільника звернули на велику кількість рекламних щитів, занедбаність квітника та пивні ятки прямо біля пам"ятника залізничникам. Сергій Борисович пообіцяв розібратись. Але віз і нині там. Не подужала обласна влада боротьбу з пивними баронами району Залізничного вокзалу. А в статті від 19 квітня говориться про позитивні зміни на привокзальній площі. Невже хтось наважився обманути Тулуба?

28 лютого в громадській приймальні облдержадміністрації відбулась робоча зустріч щодо вирішення проблемних питань повернення вкладів ошуканих вкладників кредитних спілок. У ній взяли участь заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Едуард Івакін, представники головного управління економіки облдержадміністрації, юридичного відділу, відділу звернень громадян апарату облдержадміністрації та членів ініціативної групи (Володимир Гончаренко й інші).У ході ділової розмови були намічені шляхи подальшої співпраці. Ініціативною групою висвітлене бачення, пропозиції щодо законодавчого вирішення проблеми обманутих вкладників.За підсумками зустрічі Едуардом Івакіним дано відповідні доручення, розгляд звернення знаходиться на контролі облдержадміністрації. Доручення дані. От тільки виконання забули проконтролювати.

2 березня взагалі видає нам шедевр. Цитуємо. "Потому, у ході робочого візиту Дмитро Васильович (Фірташ-ред.)відвідав новозбудовану обласну дитячу лікарню й виділив 9 млн. грн. на закупівлю обладнання для реабілітаційного центру дітей із захворюваннями центральної нервової системи й неонатального відділення." Тут взагалі лише посміхатись і залишається. А як же Валентина Жуковська, яка записала це діяння до своєї передвиборчої програми? Так і віриться що Жуковська вирішила йти в депутати за своєю ініціативою і не мала підтримки міської та обласної влади. А Фірташ не знав про присвоєння Валентиною Борисівною його доброї справи.

9 березня говориться про вшанування Тараса Шевченка на Чернечій горі Президентом України Віктором Януковичем. Так, саме для цього візиту в Каневі збудували вертольотний майданчик. То нічого що дорого, адже ним користуються і прості туристи: пенсіонери, вчителі, медики,студенти. Правда не часто. Точніше ніколи.

6 квітня 2012 року почав роботу ще один грандіозний проект обласного керівництва - "Фермерський ринок". В реконструкцію-будівництво торгових рядів вклали державні кошти, але невдячні виробники та продавці сільськогосподарської продукції не схотіли торгувати в такому гарному місці. Можливо тому що логістично обране для ринку місце є незручним як для продавців так і для покупців? Напевне саме через невдячність та свої опозиційні політичні переконання реалізатори залишають пустувати половину торгових місць. А логістика хіба ж це причина для того щоб займатися аналізом та прогнозуванням витрат коштів платників податків хоча б на крок вперед? "Потнякі податків" ще заплатять. Ну а щоб ще врочистішою була ця подія, то ринок відкрили і вдруге, за присутності Сергія Борисовича, 13 квітня.

Від 8 квітня знаходимо статтю про візит на Черкащину Едді Трампа. Але не це важливо, а інформація що основним іноземним інвестором є держава Кіпр, яка надала понад половину інвестицій за 2011 рік. Напевне наші державні мужі не знають що Кіпр це основна офшорна зона для відмивання тіньових коштів українськими ділками від бізнесу. Фактично кошти з Черкащини виводяться неоподатковано, а вже потім у вигляді іноземних інвестицій повертаються. Злодій вкрав у мене гаманець, а потім дав ним же покористуватись. От це типова для Черкащини інвестиція з-за кордону.

З 25 квітня в Черкасах працює, як стверджує сайт ОДА, унікальний для всієї України завод фірми "Металінвест". Саме цей завод мав би зробити прорив в індустріалізації Черкащини. Ну це і так зрозуміло, як не як 130 робочих місць.

14 травня нам приносить ще один облом обласного керівництва. Начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації В’ячеслав Потапкін розповідає про плани на роботу комунального підприємства "Річковий порт", початок навігації по Дніпру та введення Черкас до маршруту подорожей Дніпром. Проте і тут як завжди. Державні кошти виділені на реконструкцію приміщення річкового вокзалу витратили на перетворення того ж приміщення у ресторан, власником якого є член Партії регіонів, мер міста Сміли Вадим Решетняк, навігація велася, а це швидше не заслуга обласної ради а товариства "Нібулон", а жоден лайнер так до Черкас і не потрапив.

Під 15 травня маємо новину про контакти Сергія Борисовича з делегацією уявної держави Вінь Фук. Зрозуміло що це помилка людини, яка готувала матеріал, але інколи здається що це єдине що залишається нинішній владі. Вигадувати держави та підписувати мільярдні договори з лижними інструкторами це так в руслі часу.

Не забув Сергій Борисович привітати 20 серпня  футболістів та вболівальників футбольного клубу «Славутич», почесним президентом якого він є, з перемогою в чемпіонаті України серед професіональних команд ІІ ліги сезону 2012-2013 років, забувши що сезон лише почався. І як зветься зурочив, адже виступи команди в осінній частині чемпіонату зовсім не радують.

Ну а заголовок присвячений концерту до Дня Незалежності взагалі вражає. Ян Табачник, Володимир Данилець, скрипаль Василь Попадюк, Тетяна Нєдєльская та Софія Ротару схоже стали зірками світового рівня. Чи можливо хтось із обласного керівництва вважає себе центром світу. Тоді анонс про зірок світового рівня, які завітали до Черкас і справді відповідає дійсності.

Схоже що обласне керівництво читає лише сайт Черкаської ОДА, адже лише на ньому можна знайти переможні реляції і постійні покращення, покращення , покращення. І що головне, виконання обіцянок та дотримання слова. У нашого гаранта Конституції є достойні послідовники на Черкащині. Чи можливо, були.

Останні новини