Фракція ПР: ми народжені в СРСР або зразок псевдопартійної дисципліни.

Фракція партії регіонів є другою за кількістю депутатів у Черкаській обласній раді. Головою фракції є Кузьмінський Анатолій іванович. Ректор Черкаського національного університету, професор, доктор педагогічних наук. Прихильник Януковича ще на виборах 2004 року, коли був довіреною особою Віктора Федоровича на президентських виборах. Запам"ятався штрокому загалу він лише протистоянням початку 2005 року із студентською спільнотою, яка постала проти утисків та порушення виборчого законодавства з боку керівника ВУЗу. Тоді все закінчилось тижневим голодуванням студентів та звільненням Кузьмінського з посади ректора, яку він не залишив би зважаючи лише на бажання студентів та без втручання нової помаранчевої влади. Він повернувся через два роки, але висновки зробив, і більше не допускав переслідувань студентів за політичні переконання. Закидають Анатолію Івановичу незаконне зарахування в 2003 році на державну форму навчання громадянина Російської Федерації, сина російського військовослужбовця, а при цьому свого внука Олексія, який отримав юридичну освіту в університеті, яким керує дідусь. Не забувають говорити і про заклади розважального характеру, які належать Анатолію Івановичу, але вони не становлять основу його діяльності.

Заступник керівника фракції Рябцев Сергій Віталійович яскравий приклад пролетарія. Уродженець Донеччини починав робочий шлях шахтарем, а ставши найкращим другом Сергія Борисовича Тулуба, довгий час залишався його помічником в "Енергоатомі". Коли ж Сергій Борисович став обласним очільником Черкащини, то йому не склало проблем проивезти з собою вірного соратника, та поставити його на одну із ключових посад регіону.

Бабич Микола Іванович керівник "Національної горілчаної компанії", входить до числа найуспішніших керівників підприємств та топ-менеджерів. Прикладом цього і є його посада депутата обласної ради, отримана, швидше за все, для захисту інтересів свого бізнесу. Ну і зрозуміло, що Микола Іванович є одним з основних спонсорів Черкаської обласної організації партії Регіонів.

Багрійчук Володимир Петрович яскравий представник  радянської номенклатури, адже ще в 1988 році ставав депутатом Тальнівської районної ради. Протягом тривалого часу очолював обласне управління Пенсійного фонду. Загалом чиновник не публічний, і свою діяльність тримає в тіні.

Балаба Володимир Петрович очолює ВАТ "Ватутінський комбінат вогнетривів". Яскравий приклад політика, який займається публічною роботою лише задля захисту бізнесу, яким керує. Непублічний. Нечастий гість на засідіннях обласної ради.

Беззубенко Віктор Анатолійович колишній помічник Одарича. Певний час перебув у місті Єнакієво(не виникає співставлення?). Ще один представник бізнесу в партійній номенклатурі Партії Регіонів.

А от Бієвець Юрій Вікторович це богослов. Людина, яка представляє інтереси протестантської церкви(чи не забагато представників невідомих церков,згадайте Павла Філіпенка з "Батьківщини"). Прийом громадян проводить в приміщенні фонду "Сила доброти", який співвідносять до церкви "Блага вість", пастором якої є Юрій Вікторович. От така відокремленість держави і церкви.

Боїн Віктор Олександрович орденноносець(За заслугу 3 ступеня), багаторазовий депутат Городищенської районної ради, в поліику прийшов із торгівлі, де довгий час очолював Шполянську споживспілку.

Борецька Людмила Андріївна головний лікар Катеринопільської лікарні. В обласній раді опинилася як приклад данини моді. В кожній фракції, яка себе поважає, має бути щонайменше один лікар та один педегог.

Брожик Володимир Леонідович креатура головного лікаря Черкаської обласної лікарні Головка Олексія Івановича, у якого довгий час був заступником.

І тут шановні читачі, прошу мене пробачити. Я зрозумів що не можу далі писати про людей, які виглядають однорідною сірою масою. Депутати фракції Партії регіонів абсолютно непублічні. Це може бути заборона вищого керівництва, а може бути абсолютна некомпетентність в питаннях. Всі коментарі цих політиків з"являються лише в газетах, які підконтрольні владі. Якщо характеризувати фракцію то можна сміливо казати:жодної яскравої особистості. Лікарі, освітяни, які отримали місця в спискові, бо так нині модно. Середній вік фракції перевалив далеко за 40 років. Основу складають депутати, які прийшли з партійної стуктури КПРС, бізнесу, посад в державних структурах, управлінці високого рангу, тобто люди далеко не бідні. А чи випадково це все сталося, чи в Партіх регіонів діє майновий та віковий ценз, то це вирішувати читачам.

Останні новини