Черговий шедевр від Одарича: давайте закатаємо все під асфальт.

На своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" мер міста Черкаси Сергій Одарич однозначно висловився, що місту не потрібні газони. В осінньо-зимовий період вони є розсадниками бруду та болота. Думка Сергія Олеговича однозначна - газони потрібно перетворити в частину тротуарів.

Схоже що Одарич всерйоз захопився черговою геніальною ідеєю створення міста пішоходів. Хотілося б щоб мер не забував, що приведення до ладу газонів не значить вирубування всих зелених насаджень. Навряд чи жителі міста згодні проміняти дерева на широкі тротуари.

Можливо Сергію Олеговичу все ж варто звернути увагу на інші методи боротьби за життєвий простір пішохода. І не варто повторювати досвід свого попередника Анатолія Волошина, який викинув мільйони гривень на насіння трави для озеленення бульвару Шевченка. Вже ніхто і не пам"ятає як виглядали газони від Волошина.

В цьому контексті варто використати приклад не Європи, яка знищила всі зелені зони в містах окрім парків,  а Азійських тигрів, приклад яких останнім часом часто наводить Одарич. Справді, місту не потрібні обабіч тротуарів смуга болота шириною кілька метрів. Але дерева потрібно залишити, зробивши навколо них маленькі палісадники. Хотілося б вберегти дерева старожили, яким по новій черкаській традиції загрожує знищення. Боротьба з болотом має нести цивілізований характер, а не суцільне знищення всього що заважає асфальтувати тротуари під один рівень. Я не хочу щоб мої діти бачили дерева і газони лише в парках,  як цього хоче Одарич.

Останні новини