Хто перетворив Соборну площу у "наливайку"?

 

Рішенням суду проведення будь-яких акцій політичним партіям чи громадським організаціям на Соборній площі Черкас заборонене. Натомість площу перетворили в торгову територію, де постійно чимось торгують. Спочатку це був комплекс з надання послуг найменшим черкащам-дитячий розважальний центр. Потім з"явилася Шкільна ярмарка, її змінила виставка ретро-автомобілів. І от нарешті дочекалися. На Соборній площі почали продавати на розлив алкоголь.

Точніше, як свідчать оголошення на листках формату А-4, глінтвейн. Жодної інформації про суб"єкта підприємницької діяльності, дозволів на торгівлю алкоголем в торгових палатках немає. Продавчиня на запитання: "А чи маєте ви дозвіл на торгівлю алкоголем в такому місці?" порадила звернутись до хазяїна, а  на запитання де його можна знайти сказала :"Там", і вказала в бік приміщення Черкаської ОДА. Прізвище власника вона називати відмовилась, і попередила, що якщо не відійду від кіоска, то вона викличе міліцію.

Згідно правил, роздрібна торгівля алкоголем здійснюється торгівельному залі магазина, відділу, секції, підприємстві громадського харчування. До якої вище зазначеної категорії відносяться дерев"яні коробки на Соборній площі. Також порушуються всі можливі норми стосовно оформлення місця торгівлі алкоголем, взагалі торгового місця. Відсутнітні будь-які реєстраційні та дозвільні документи.

Невже всі наші черкаські мужі не бачать, що робиться в них під вікнами? Невже ні в кого не виникає запитання, як можна перетворити ще не так давно окрасу міста в розплідник незаконної торгівлі. Куди дивиться міський голова із своїм постійним контролем за незаконними торгівцями. Врешті-решт куди дивляться депутати обласної та міської рад, які щодня проходять поряд? Напевне вони чітко розуміють що аби хто не міг отримати дозвіл(чи наказ) на здійснення торгівлі під вікнами обласного очільника. Чи, вчергове, ми отримуємо приклад того що всі рівні в своїх правах, але як завжди є хтось рівніший?

Останні новини