Віктор Ющенко: найкраще маскування - це відсутність маскування

Після 28 жовтня 2012 року вся Україна затамувавши подих, слідкувала за перепитіями в ОВК та ЦВК. За цим всим явні невдахи політичних перегонів відійшли на другий план. Серед них опинився і третій Президент незалежної України Віктор Ющенко. А потім стався конфуз. Партійці "Нашої України" заволали про допомогу: за їх словами партія винна величезні кошти. Кошти були у людини, яка мала право ними розпоряджатися - у Віктора Андрійовича. Але він десь зник, не з'явився навіть на чергову конференцію своєї політичної сили.

Як стало відомо з власних джерел, Ющенко в Україні. 15 січня його з численною свитою бачили на гірськолижному курорті в селі Водяники Черкаської області, де харчувався в місцевому ресторані. Проте на кошти нашоукраїнці можуть не розраховувати, адже навіть за своє замовлення Віктор Андрійович не розраховувся. Як твердять співробітники закладу, Ющенко в них не частий гість, а от його старший син Андрій буває у Водяниках кілька разів на рік. Розраховуючись, завжди залишає щедрі чайові, не менше 200 гривень.

Село Водяники Звенигородського району Черкаської області батьківщина Олександра Черевка, кума Ющенка та колишнього очільника Черкаської ОДА.

Останні новини