Затхле болото Черкаської ОДА почали чистити? Збулася мрія Олійника.

Як сказав Юрій Гагарін "Поехали". Так і Віктор Янукович вирішив. І махнув рукою. Полетіли перші голови. Першою ластівкою стало фактичне пониження на посаді прокурора Черкаської області із призначенням на посаду Старшого куди пошлють. І от сьогодні стало відомо про звільнення з посади голови Черкаської РДА Євгена Влізла. На фоні вируючих чуток про звільнення Сергія Тулуба з посади голови Черкаської ОДА це можна розцінити як сигнал "На старт" для всіх кандидатів на цю посаду. І не останнє місце серед них займає Володимир Олійник. Полум'яний революціонер 2004 року, а зараз найзавзятіший регіонал. Ще 2005 року велася мова про його призначення на посаду Черкаського губернатора, але в Ющенка є свої діти, а тих хрещені батьки. Так Олійника підсидів Олександр Черевко. Зараз же питання в самому Володимирові Олійникові: чи схоче він покинути затишне місце у Верховній Раді та поринути в справи, які залишить після нього попередник? Вік не той вже, та й на Батьківщині чомусь не дуже його люблять.

Сергію Борисовичу прозоро натякнули, що пора виходити з відпустки та отримувати на руки наказ про звільнення. І от тут на фоні чуток про місце посла для Тулуба в іспаномовній країні чітко проглядаються обриси Гавани, в якій нещодавно померла посол України на Кубі. От такі життєві перепитії: був в числі 50 найвпливовіших людей держави, а тепер треба готуватися до можливого фактичного заслання. Президент помилок не прощає, а розголос який набули події на 194 та 197 округах вийшов далеко за межі країни.

Ми ж від себе побажаємо Сергію Борисовичу плідної роботи на потенційній посаді, та пам'ятати, що про покійників добре або ніяк, а отже на попередника на далекому Острові свободи не покиваєш.

Останні новини