Підсумки "розвитку" Черкащини за 2012 рік. Чи видно покращення?

Вже майже колишній очільник Черкаської області Сергій Борисович Тулуб любив повторювати про збільшення врожайності корів, надоїв буряків, глибини польотів і висоти покращення життя пересічних жителів Черкаської області. І все це на фоні постійного збільшення та зростання. Спробуємо порівняти слова вельмишановного Сергія Борисовича з даними, що містяться на сайті Обласного управління статистики.

І почнемо з облюбованого сільського господарства.Згідно даних поголів"я ВРХ зросло на більш ніж 3 відсотки, але при цьому корів лише на 0,9. Тобто населення збільшило кількість утримуваного поголів"я худоби, яка вирощується для забою.Отже це разове зростання.І чи збережеться така тенденція, це лише обумовлено ринком. Та й всі пам"ятають що на утримання поголів"я молодняка ВРХ держава надає фінансову допомогу-отримав гроші за бичка від держави, а потім здав заготівельникам.Такі ж проценти зростання і по поголів"ю свиней та іншої худоби, птиці. Тобто зростання є. Але мізерне.

Індекс обсягу сільськогосподарського виробництва для сільськогосподарських підприємств становить 97,2, а для господарств населення 95,5. Отакий індекс зростання. Точніше фактичного скорочення сільськогосподарського виробництва на 2,8 та 4,5 відсотки відповідно.Виробництво м"яса та яєць становить 97,8 та 97,5% до відповідних показників 1 січня 2012 року. Знову немає зростання.

Може в промисловості краще? Ні. Індекс росту промислової продукції становив 95,4%,тобто обсяги промислового виробництва впали на 4.6%. Обсяг продукції будівництва зменшився на 19 відсотків.

Залучено 285,9 млн доларів іноземних інвестицій, що на 3,5 млн менше ніж попереднього року.

Кількість загальноосвітніх навчальних закладів зменшилась на 15:з 679 до 664. Це значить що не лише ще 15 шкіл закрили. Це значить що учні ще 15 шкіл добираються на навчаня за 5-10 км. Куди не глянь скрізь покращення. Так може не дарма владна партія показала такий результат на парламентських виборах. І виборці щось знають. І вчасно Сергій Борисович вирішив перестати радувати нас своєю присутністю. Та й стратегічно правильно: хто б його не змінив, то буде із прихильників Віктора Федоровича. А в цій команді попередник має лишити причини для спогадів незлим тихим словом.

Останні новини