Виготовлення гербів на замовлення

Геральдика – це система гербів і знань про них. Герб – це стійке характерне зображення яке відображає історичну традицію володіючого ним суб’єкта, є символом цього суб’єкта і передається його правонаступникам. Завданням даної рубрики є надання читачам цікавої та різнобічної інформації а також розроблення гербів на замовлення.

В різні часи роль герба залишалася досить вагомою. Цим і пояснюється велика кількість їх видів: територіальні, міські, родові, корпоративні, покровительські, союзні, державні, дворянські та інші. Нерідко саме за описом і прочитанням герба можна було досить легко зрозуміти місце в суспільстві його власника. Сьогодні звичайно значення ролі герба в суспільній свідомості змінилося. Однак жодним чином не втратило свого поважного місця і набуло статусу естетичного та представницького елементу.

Можна навіть сказати, що зараз герботворення набуває нового етапу в своєму розвитку. Оскільки практично кожен може замовити розроблення власного родового, сімейного чи то корпоративного герба. Нині це доступно не лише обмеженому колу зірок, високопоставленим керівникам чи великим організаціям, а й представникам середнього класу.

Особливістю герба, наприклад від емблеми чи товарного знаку є те, що він створюється за рядом чітких і консервативних правил геральдики, що надає йому особливу культурно-естетичну та представницьку вагу.

Пропонуємо розробку гербів для підприємств, організацій різних форм власності, державних структур, фізичних та юридичних осіб. Розробляємо всі типологічні види гербів: територіальні, корпоративні, родові, сімейні, особисті, покровительські тощо.

Якщо замовляєте розробку герба у нас Ви отримуєте:

  1. Герб розроблений за чіткими консервативними правилами геральдики.
  2. Один екземпляр герба зображений художником на ватмані А2.
  3. Один екземпляр герба на електронному носії.
  4. Короткий опис герба на зворотній стороні ватмана та в електронному вигляді.
  5. Розгорнутий опис герба в електронному вигляді.

Розробкою герба займається професійний художник та консультанти з геральдики. Термін виконання замовлення 10-15 днів. Замовлення виготовлення гербів можливе за телефоном (093) 687-98-37.

Останні новини