Які ще сюрпризи готує Сергій Одарич для жителів міста Черкаси?

За словами Сергія Одарича цьогоріч наведення ладу з благоустроєм міста буде спрямоване в три напрями: реставрація вулиці Хрещатик, ремонт доріг та тротуарів,виділення коштів на капітальний ремонт будинків ОСББ. В 2012 році на Хрещатику провели заміну дорожнього полотна, підняли бордюри, каналізаційні люки.

Все чудово, але... Тепер Сергій Олегович говорить про наміри перетворити Хрещатик у пішохідну зону. Питання:навіщо було вкладено мільйони в заміну асфальту? Відразу зрозуміло що концепція пішохідної зони не передбачає збереження того формату вуличного покриття, який є зараз. Що це:нездатність мислити глобально та передбачати свої дії на кілька кроків уперед, пошук чергового проекту для відмивання грошей чи у Сергія Олеговича як у Пилипа з конопель-сім п"ятниць на тиждень??? Прочитав чергову статтю? Передбачається виселення Придніпровського та Соснівського РАЦСів. Непогане місце,центр міста, цікаве з точки зору підприємництва. Ну за вже сталою традицією приміщення продадуть за копійки. І гордо прозвітують про наповнення місцевого бюджету. Сумнівів в цьому,особливо на фоні планів Одарича продати навіть примішення міськвиконкому-жодних. Дайош всіх в приміщення табачки!!!

Планується провести реконструкцію фасадів майже 20 будинків. Не погано. Змінити зелені насадження,щоб підкреслити архітектурні форми... А от це вже лякає.Є в Черкасах така традиція:вирубати-викорчувати все що ніби-то заважає,купити саджанці по кілька тисяч за кленок(чи щось подібне) і дивитися на голі сірі вулиці.Якщо мер так печеться за старовину, то варто було б пам"ятати, що дерева це така ж старовина, і п"ятидесятирічне дерево теж прикраса вулиці, а ще під ним можна сховатись від сонця та дощу.

Реконструкція тротуарів це взагалі мана обітована для декого з чиновницької братії, яка вже радо потирає руки. Адже це на проїжджій частині якщо постелити тонкий шар асфальту, то він швидше зруйнується, а на тротуарі немає таких умов експлуатації. Та це ж звітуй що кладеш в 5 сантиментрів шар асфальту, а клади в 2,5 см-200% прибуток. Заплановано витратити на ремонти тротуарів 10 млн гривень. Швидше за все саме таким чином кілька з них потрапить до котроїсь кишені...

Ну а визначення "простір пішохода" це взагалі глобально. Сергій Олегович напевне не пам"ятає що місто вже зараз на межі транспортного колапсу. Невже це не наш мер, а його двійник говорив кілька років тому про необхідність знищення пішохідної зони на бульварі Шевченка, та розширення проїжджої частини за рахунок вирубки каштанової алеї? Куди дівати транспорт, який займає всю праву смугу руху, паркуючись біля будівель.Неможливо будувати підземні парковки під збудованими багатоповерхівками!!! А вільної землі в центрі міста не має. Так і хочеться сказати: "Сергію Олеговичу, книга "Ідеальне місто" вельми цікава, але давайте відштовхуватись від реалій, і вкладати кошти в справді потрібні місту проекти".

По третьому напрямові-фінансування ОСББ можна лише співчувати меру, який тепер почує купу критики, і ризикує пережити ще не один штурм кабінету, від мешканців, які вважають що мер рішенням про зміну формату фінансування ремонтів будинків що входять до ОСББ та утримуються СУБами, заліз до їх сімейного бюджету. Хоча справа корисна і логічна, адже чому платники податків з одного будинку повинні опосередковано(через податки) сплачувати за ремонт сусіднього будинку. Як кажуть-поживемо - побачимо