Хто створює проблеми черкащанам?

Нещодавно в місті Черкаси змінили назву вулиці Енгельса на вулицю Чорновола. Гарна подія. До чергової річниці з дня народження борця за незалежність України. Проте як і все в нашій державі зроблено через те саме місце, про яке ви зараз подумали.
Запевняли черкащан про те що це жодним чином не відобразиться на їх кишені. І от тут починаються нюанси. За твердженням сайту міської ради не має потреби міняти прописку в паспортах. Як і не треба міняти самі паспорти. Але…
Є неприємні моменти для підприємців. Для них зміна місця реєстрації стане у 102 гривні, які потрібно сплатити у Центр надання адміністративних послуг та у Бюлетень державної реєстрації.
Ще дорожче ця процедура коштуватиме для власників нерухомості, які вирішили провести процедуру відчуження(продаж, дарування). Вартість надання витягу з реєстру речових прав – 120 гривень з особи. І не в сумі питання, а часові, який додатково доведеться витрачати. Невже не можна було продумати таку процедуру, при якій жителям вулиці Чорновола централізовано та безкоштовно внесли б зміни до правостановчих документів.
В чергове чудову та гарну ідею через недогляд державних мужів перетворено в проблему рядових громадян. Чи схочуть черкащани ще перейменувань, наслухавшись розповідей про проблеми та непорозуміння жителів колишньої вулиці Енгельса?