Різдвяний вертеп в Черкасах: газ в селах Чигиринщини чи Тулуб давай до побачення?

Нещодавно відгриміли виборчі баталії. Для Черкас вони ще не завершились, але не про те сьогодні говоримо. На 195 окрузі самовисуванцем виграв вибори Володимир Володимирович Зубик. Власник фірм по імпорту в Україну нафтопродуктів, лідер будівельнох галузі в Західній Україні. Сама орієнтація бізнесу на західний регіон мала б заохотити магната орієнтуватися на електорат Рівненщини чи Волині. Проте мабуть здогадався Володимир Володимирович що невдячні волиняни можуть не оцінити його вклад в розвиток регіону і не проголосують за економічного месію. А можливо, на фоні методів про які оголосив пан Зубик(залишати в кожному селі від 5 тисяч доларів), було розуміння що жителі Чорнобаївщини і Чигиринщини більш сприйнятливі до таких методів агітації. Та й чи могло бути інше в регіоні де половина сіл ще не знає що таке газ. Оце був би грандіозний проект щоб віддячити виборцям за довіру: підвести до Медведівки, Мельників, Головківки, Новоселиці та інших не газифікованих сіл трубу.

Але поки, нажаль все зовсім інакше… В центрі міста Черкаси з’явився різдвяний вертеп. І на ньому скромна табличка, що це дарунок черкащанкам Народного депутата України Зубика В.В. А тепер спробуємо відійти від банальної думки про зневагу до виборців, і показ свого відношення всім тим хто ділив на Черкащині гроші, що, як згадувалось, виділялись на кожне село 195 виборчого округу.

А можливо це Володимир Зубик нагадує Сергію Борисовичу про свою присутність, про те що, як і обіцяв, прийшов з своїми інвестиціями на черкаський ринок? Можливо, особливо з огляду на не дуже приязні стосунки губернатора та кандидата під час виборчої кампанії. Зараз для Сергія Тулуба кожен різдвяний вертеп може стати останнім цвяхом в домовину губернаторства. То може саме так Володимир Володимирович означив свою присутність в Черкасах та впливи на життя регіону?
 

Останні новини