Користувацький вхід

В Черкасах із-за 7 дітей збираються обмежити права 50 тисяч неповнолітніх

 

Саме така цифра кинулася першою в очі, коли вдалося підступно сфотографувати на засіданні виконкому дані, якими захищали рішення про заборону перебування неповнолітніх у громадських місцях його розробники. До цього часу мерія офіційно лякала жителівцими ж даними в процентах.

Згідно сфотографованої сторінки з документу ця сімка значить, що
з 12 ночі по 8 ранку в Черкасах за 11 місяців 2012 року було скоєно за участю неповнолітніх 7 злочинів. А загальна цифра випадків прояву криміногенних схильностей у дітей м. Черкаси складає – 45. Та навіть якщо брати 45 випадків прояву криміногенних схильностей, то чи є це підставою для обмеження пересування містом у вечірній та нічний час всіх приблизно п’ятдесяти тисяч неповнолітніх!?

Неабиякий інтерес показала також офіційна статистика, що злочини скоїли не прросто неповнолітні, а молодь 15-17 років. І чому тоді в Черкасах обмежують пересування містом до 15 років – не зрозуміло взагалі?

Якщо міська рада буде керуватися такою логікою і надалі, то скоро заборонять їздити транспортом містом, щоб зберегти здоров’я та життя мешканців. А чому б і ні? – кількість-то випадків ДТП в десятки разів вища! А потім візьмуться за заборону виходити на вулиці із-за тих одного тисячного процента мешканців, хто послизнувся і впав взимку на тротуарах. І це буде робитися замість того, щоб почистити від снігу і посипати сіллю та піском їх. Немає чому дивуватися, оскільки і в тому, і в іншому випадках по суті мерія порушує одні і ті ж норми Конституції про обмеження пересування людей.

На мій погляд, якщо ми хочемо дійсно боротися, то необхідно йти шляхом демократичного світу і не скорочувати, як це робить мерія зараз, а збільшувати штати та фінансування відповідних підрозділів (в т. ч. служби у справах дітей й інших).

А в міліції, переконаний, головна місія – це ловити злочинців, а не травмувати психіку підлітка фактами затримання. До того ж я не бачу у новому варіанті рішення варіанту звідки міліціонер має взяти кошти на поповнення власного мобільного телефону, щоб при кожній зустрічі з підлітком у вечірній та нічний час – телефонувати його батькам.

Отже дане рішення – протизаконне, абсурдне та те, яке провокує до корупції. Тому його прийняття особисто планую оскаржити в суді і домогтися його скасування як в Чернігові

P\S Вважаю за потрібне пояснити зміст заголовка: якщо вирахувати середню арифметичну цифру враховуючи часові проміжки прояву криміногенних схильностей у дітей та порівняти її з пропонованими часовими рамками заборони перебування у громадських місцях неповнолітнім, то середня виходить 7. Стосовно справжньої кількості неповнолітніх у місті, інет мовчить, тому орієнтовну кількість випускників шкіл міста я умножив на 18 років і середня в десятках тисяч вийшла 50. Тому завчасні звинувачення у неправдивості заголовку покликані простим його скороченням під етику написання блогів. разом з тим абсолютно ілюструє зміст публікації.

автор Сергій Слинько
 

Останні новини