Користувацький вхід

На що витрачатимуть наші податки в 2013 році.

Завжди цікавило скільки коштів місцевий бюджет витрачає на різноманітні програми, адже не секрет, що найрізноманітніші проекти та програми і є тим джерельцем, через яке наші з вами податки перетікають до кишень підприємливих владців. Саме своїм віддають на "реалізацію" проекти та конкурси. Розібратися в цьому нам допоможе звіт по витраті міського бюджету, який знаходиться на сайті Черкаської міської ради.

На програму управління об"єктами міської комунальної власності передбачено витратити 420 тисяч гривень. Тобто те що місто володіє якоюсь власністю обходиться нам в таку кругленьку суму. Може й правий Одарич в своєму намаганні попродавати все, а то схоже що місто платить майже півмільйона гривень за якесь міфічне право володарювання майном.

Програма забезпечення правопорядку обходиться в 247 тисяч на рік. Стоп, але ж є бюджет МВС, і він вже перевищує бюджет збройних сил! То куди йде ще чверть мільйона?

Програма розвитку  дизайну міського середовища та зовнішньої реклами вартує 345 тисяч. Як на мене, то це взагалі незрозуміло що. Невже при таких витратах неможливо забезпечити справді наявність контролю за рекламою? Велика частина рекламних щитів не оформлена належним чином, реклама має вигляд авангардистського натюрморту, але кошти виділяють. На який такий дизайн?

Міська програма щодо розроблення щодо розроблення стратегічного плану розвитку територіальної громади отримає 300 тисяч гривень. Яким чином можна буде проконтролювати виконання. І по ходу питання: а що, до цього моменту територіальна громада не мала плану розвитку? А чим же займалася міська влада з 2006 року? Чи вся робота грунтувалася лише на основі забаганок та бачення міського голови?

Цікаві цифри і в динаміці наповнення міського бюджету. Зокрема 238 тисяч гривень місто отримало від продажу землі та 230 тисяч від приватизації майна. Тобто можна сміливо стверджувати що в місті є одна 200% діюча програма - дерибану землі та комунального майна.

3 мільйони 540 тисяч гривень видатки за січень 2013 року на культуру. Ну тут залишається лише потупити сором"язливо очі в бік, як гімназистка. Це ж який культурний прорив у Черкасах стався за такі кошти?

Затвердили розподіл коштів бюджету розвитку міста. Залишається лише сподіватись, що і там на аморфні та бюрократичні аспекти не закладали мільйони гривень з нашої кишені.

Останні новини