Черкаські комуністи сказали рішуче "Ні" місії Міжнародного Валютного Фонду в Україні.

Сьогодні на Соборній площі міста Черкас з 10.00 до 11.00 відбувся мітинг протесту проти роботи в Україні місії Міжнародного Валютного Фонду, щодо можливого надання чергового кредиту нашій державі.

Акція була організована та проведена черкаськими комуністами. Захід привернув увагу переважно пенсіонерів та людей похилого віку. На мітингу орієнтовно були присутні близько 70 осіб, це разом з випадковими перхожими, працівниками міліції та представниками інших відповідних відомств. 

Зараз в Україні працює місія Міжнародного Валютного Фонду, зокрема з 29 січня по 12 лютого. І Україна знову розраховує на кредит розміром 15 мільярдів доларів. Ми ж виступаємо проти цього. Тому що досвід підказує, що жодна з країн світу не вийшла з кризи шляхом отримання допомоги від МВФ. Оскільки вищезгадувана міжнародна структура фінансує ті проекти які вигідні Сполученим штатам. Зараз їх завдання не дати можливості створити сильну Україну яка піде на зближення з Росією, Казахстаном, Білорусією і ще більше загнати нашу країну в боргову яму. Для цього Україну треба обезсилити, знищити всю економіку. Ми виробляли ракети, наші літаки й досі кращі в світі, вже не виробляємо гвинтокрили. Що відбулося за понад 20 років, - повний розвал індустріальної економіки, а що побудовано? Відповідь - нічого. А тепер нічого нема, тепер заявляють що ми аграрна країна, хоча й сільське господарство в розрусі, - зазначив учасник мітингу товариш Юрій Леонідович.

Дійсно і справді багато з чим можна погодитися із сказаним. І розділити щирий жаль пана Юрія з приводу жалюгідного стану нашої держави майже по всіх напрямках як соціально-економічного так і гуманітарного розвитку. Але є багато але. Звичайно ж ми не піддаємо сумніву ідеологічну відданість рядових комуністів, яких стає все менше і менше. Однак не можемо не сказати про їх офіційних лідерів, які до такого стану розрухи країни теж приклали великих зусиль. На протязі всього періоду незалежності комуністичні лідери не боролися за владу, бо якби реально боролися, давно б здобули. А фактично торгували своєю ідеєю. От і зараз знову знаходяться на підтанцьовці в олігархічних кланів. Тому щиро жаль тих людей які дійсно відстоюють свої ідеї, а ними користаються продажні "лідери". 

На питання про співпрацю з олігархами один з активістів відповів, що це все провокації буржуазно-олігархічних ЗМІ. А дії компартії послідовні і ефективні для народу.

Очевидно, що у товариша Петра Симоненка своє бачення розвитку комуністичної ідеї але дуже все гарно в гаслах та на словах, а дії протилежно інші і за суттю і за змістом. 

Тому щиро вітаємо комуністів Черкащини що в них є дійсно ідейні рядові партійці та бажаємо їм якомога скоріше позбутися продажного керівництва. Дії якого за суттю дискредитують як саму комуністичну ідею так партію зокрема.

Останні новини