В Черкасах купують спортивні відзнаки?

На сайті Черкаської міської ради знаходимо інформацію про відзначення лауреатів спортивного року. І все нібито гаразд окрім одної номініції:спортивна подія року. Цитую :"Новою номінацію цьогоріч стала «Спортивна подія року», у якій переміг фітнес-клуб «SPORTLIFE» (відкриття фітнес-клуба, де функціонують 3 басейни, 2 тренажерні зали, студії для фітнесу). Дипломанти – Відділ фізкультури і спорту (проведення у 2012 році міського фестивалю «Ярмарок спорту», де було презентовано 20 видів спорту, захід відвідали близько 10 тисяч осіб) і ГО Черкаська міська Федерація альпінізму та скелелазіння (присвоєння безіменному піку Непальських Гімалаїв назви «Черкаси»)."

Це що ж виходить? Захід який відвідало 10 тисяч чоловік не йде ні в яке порівняння з відкриттям басейну? Чи може підкорення патріотами Черкас чергової вершини, яку до цього ніхто не підкорював, і присвоєння їй імені міста Черкаси гірше ніж студія для фітнесу?

Схоже що наші місцеві лицеміри вирішили що чергова реклама не завадить, от і створили під себе номінацію в якій перемогли. Ну такі дії ділків мене не дивують - і не на таке йшли заради вигоди. Цікаво інше: чи не набридло вже Сергію Олеговичу позичати в Сірка очі? Замість того щоб запропонувати власникам спорткомплексу, які доречі побудувались на набережній, а отже знищили чатину пляжної зони, відновити хоча б тимчасово дорожнє покриття поряд з закладом, він йде на відверте лицемірство. А авто і далі їздять по тротуару, адже глибина деяких ям на дорожній частині вже майже 40 см. А їдучи поряд мають змогу краще роздивитися відзнаку за перемогу в номінації "Спортивна подія року".  Це так глибоко і так душевно. Дякую "Спортлайфу" за моє щасливе дитинство.

Автор Ярослав Нищик

Останні новини