Застав дурня Богу молитися.

Починаючи з осені минулого року в різних частинах Сміли відбувається обрізка дерев. Минулого тижня ця справа дійшла й до мікрорайону «Богдана»: протягом кількох днів робочими за допомогою спеціальної техніки здійснювалася обрізка алеї, що тягнеться по вул. Б. Хмельницького в напрямку мікрорайону ім. Т. Шевченка.

Зовнішній вигляд «оновленої» алеї у багатьох смілян, й передусім у самих жителів мікрорайону «Богдана», викликав суперечливі емоції: далеко не кожен здатний сприйняти санітарну обрізку дерев у тому вигляді, в якому вона була проведена. По завершенні робіт у переважної більшості дерев були залишені лише кількаметрові стовбури. Основні крони разом із усіма гілками були зрізані навіть у тополь – дерев із найбільш товстими стовбурами. Не були піддані обрізці лише берези та окремі молоді дерева, які залишилися одиноко стояти на фоні рядів обрізаної алеї.

Очевидно, що свідомі сміляни цілком розуміють, що проводити санітарну обрізку дерев потрібно. Питання в тому, наскільки професійно підійшли до цієї справи ті, хто виконував її в мікрорайоні «Богдана». Також цікаво, хто саме приймає рішення стосовно методики обрізки дерев на території міста, і наскільки допустимою є обрізка дерев в тому вигляді, в якому вона була виконана. Адже, зрозуміло, що поняття «обрізка» та «зрізка» суттєво різняться між собою.

Матеріали ресурсу "Сміляночка"
 

Останні новини