Замість однієї з будівель ТЕМПу чергова автомобільна стоянка.

Як повідомляє одне з черкаських друкованих видань. Без жодного вікна стоїть приміщення підприємства «Темп», що на перетині бульвару Шевченка та вулиці Горького. На підприємстві вікна назад вставляти не планують, а саме приміщення готують до реконструкції. Тут зведуть щось нове, правда, що саме – не зізнаються.

– Ми плануємо проведення реконструкції. Повірте, буде краще, ніж було. Проект сьогодні перебуває у Києві на затвердженні, тому деталей я вам повідомити не можу, – пояснив голова правління ПАТ «Темп» Олександр Згіблов.
Голова Наглядової ради ПАТ «ТЕМП» Ніна Набокіна зізналася, що демонтовані вікна поставили на інші корпуси «Темпу».
– Поки що говорити, що саме буде в цій будівлі, зарано, адже саме зараз це питання вирішується, – зізналася Ніна Набокіна. – Щодо вікон, то зрозуміло, що це наше майно, ми за них заплатили понад мільйон гривень і не дамо їм пропасти, тому встановили ці склопакети на інших корпусах підприємства.

Проте журналістам нашого видання вдалося отримати неофіційну інформацію з цього приводу. Як і очікувалося вона нас не здивувала і цілком вкладається в сучасні рамки господарювання, колись стратегічними об"єктами. Все набагато прозаїчніше і простіше ніж інтригуючі офіційні коментарі. Зокрема планується частково розібрати існуючу будівлю і перепланувати її під автомобільну стоянку. 

Останні новини