Черкаські чиновники вкрали - 30 мільйонів гривень!!!

За рік на будівництві і ремонті доріг в Україні було розкрадено 177 мільйонів гривень.

Про це заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка, у ході засідання колегії відомства, де обговорювалось питання ефективності використання органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування коштів на обслуговування доріг.

Як пояснив генпрокурор, були виявлені факти завищення вартості і обсягу необхідних робіт для ремонту доріг в усіх регіонах країни.

Львівська область є лідером за порушеннями. Київська, Вінницька, Донецька, Івано-Франківська, Дніпропетровська області не відстають, але якщо там хоч удавали, що ремонтні роботи проводять, то у Черкаській області не погребували витратити гроші навіть не розгортаючи техніки.

Наші чиновники спромоглися безготівкові кошти, які були виділені на ремонти доріг перевести в готівку і… поділити грошики – 30 мільйонів гривень.

Тому нічого не залишається, як замість п’яти сантиметрів асфальту класти два. Потім талі води і мороз роблять свою справу, а ми в свою чергу їздимо підстрибуючи на цих «європейських дорогах».

Саме через такі дороги і гинуть люди в країні, а нашим чиновникам головне щоб їх гаманці і рахунки в банках були повні, на людей їм плювати.

Таким дорогам можуть порадіти тільки власники і працівники СТО, так як від кількості побитих дисків і «квадратних коліс» залежить їх високий дохід.

 

Останні новини