Як обкрадають найбідніших!

У 27 річної Оксани Сенишин мешканки Миколаєва, що на Львівщині, зловмисники вкрали з рахунку 50 тис.грн. У дівчини дуже рідкісний діагноз – ІДІОПАТИЧНА ЛЕГЕНЕВА ГІПЕРТЕНЗІЯ (2 випадки на мільйон). Згідно ряду досліджень, хворі помирають за 2-3 роки після встановлення діагнозу. Потрібна термінова ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ЛЕГЕНЬ, яку погодились провести в Німеччині. Вартість операції і реабілітаційного періоду – 500 тис.євро. Оксана збирає кошти як може, всіма силами допомагають родичі і друзі, вона рада кожній перерахованій гривні. Але є й такі які мало того, що не допомагають, а й наживаються на людському горі.

З 3 по 14 грудня 2012 року Оксана була в Німеччині, на обстеженні і домовлялась про операцію. 10 грудня її номер «Київстар» перестав працювати, хтось заблокував його і відновив на себе. Так як номер був підв’язаний під банківську карту, то через нього отримали доступ до інтернет-банку. Крім того, в банкові де Ксюша має рахунок, є ще така «чудова» функція зняття готівки в банкоматі не маючи біля себе карти. Виходить достатньо мати просто телефон на який при певному наборі клавіш приходить смс з кодом і все – гроші зняті! Постає питання: «Чи потрібна взагалі така функція банку, якщо вона збільшує ризики шахрайства»???!!! Керівникам банків – ЗАДУМАЙТЕСЬ!!!
Наразі відкрито кримінальне впровадження за статтею 190 ч.1 – шахрайство. Вже направлені запити в «Київстар» і в банківські установи, щоб з’ясувати, хто саме зняв кошти з її рахунків.
В свою чергу у адвоката Оксани Сенишин складається таке враження, що був притік додаткової інформації до злочинців, так як вони були дуже обізнані в ситуації. Бо ці люди знали про наявність коштів на рахунку, про підключення послуги за допомогою інтернету і про те що велика сума надійшла на рахунок, що людина перебуває за межами країни.

Доки міліціонери шукають винних у Оксани Сенишин залишається три тижні, щоб заплатити за операцію. Якщо дівчина не надішле гроші у клініку – втратить останній шанс на порятунок.

Всі небайдужі до Оксаниного горя можуть допомогти їй, зайшовши на нашому сайті в рубрику «Рука допомоги» , де є реквізити її банківських рахунків і контактні телефони. Оксана і її батьки будуть раді будь-якій допомозі!!!
 

Останні новини