В черкаській школі потік дах

В одній із черкаських шкіл вода зі стелі заливає класи. Страждають учні останнього - другого поверху. У дирекції стверджують: 2 роки поспіль не могли вибити з міського бюджету гроші на ремонт, повідомляє УНН з посиланням на Перший національний.

Відклеєні шпалери, потріскана штукатурка та цвіль на стінах. На канікулах оці всі пошкодження знімали, перешпакльовували, перефарбовували, але пішов перший дощ і знов той же самий результат. Через дірявий дах, у них тричі на рік роблять ремонти. "Коли ідуть дощі, ми пробуєм перевести дітей в інші кабінети по можливості. Але, на жаль, це явище є не тимчасовим, панелі покрівлі залізобетонні, вони поглинають вологу і потім на протязі трьох, чотирьох або й більше днів ми спостерігаємо там протікання", - розповів Василь Грищенко, директор школи №18 м. Черкаси.

За останні 15 років тут жодного разу капітально не ремонтували дах, хоча будівлі вже майже півсотні років. У вологому приміщенні змушені навчатися молодші класи - більше їх нікуди перевести, кажуть у дирекції. Коли дах починає протікати, вчителям вже не до уроків.

Батьки поки що на свій страх і ризик відправляють дітей до школи. І думають про перехід до іншого навчального закладу. Чиновники ж запевняють - така ситуація у кожній п'ятій школі Черкас. І хоча щороку на ремонт виділяють з міського бюджету мільйон гривень - на всіх не вистачає. "Безумовно, бувають ситуації, коли за цей рік ми не можемо повністю зробити капітальний ремонт даху, тоді ми закладаємо це на наступний рік. Щодо 18 школи в цьому році виникло це таке серйозне глобальне протікання, ми його плануємо у 2013 році ліквідувати", - повідомила Ірина Топчій, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому.

Капітальний ремонт покрівлі включили до плану соціально-економічного розвитку міста. І нині депутати його затвердили на сесії. Школа таки отримає 150 тисяч гривень. Коли саме - поки що невідомо. Але поки розроблятимуть проектно-кошторисну документацію - дітям сидіти у вологих класах.
Джерело: УНН

Останні новини