Тулуб не в курсі?

На сайті Черкаської ОДА знаходимо інформацію: "З початку року кількість підприємців-фізичних осіб в Черкаській області скоротилася на 55 тисяч осіб. Про це сьогодні на брифінгу повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.
За його словами, кількість малих підприємств з початку року залишилася незмінною, а кількість фізичних осіб-підприємців зменшилась на 8,2%, або на 55 тисяч осіб.
Пояснюючи причини таких змін, губернатор припустив, що серед осіб, які припинили свою підприємницьку діяльність, могло бути багато таких, які б не змогли прозоро працювати в нових законодавчих умовах.
–Сьогодні законодавство не дає можливості швиденько збити гроші і втекти. Серед тих, хто припинив свою роботу, – багато підприємців, які б не змогли працювати в нових умовах, – сказав губернатор."

Беремо до рук калькулятор. 55 тисяч ділимо на 8,2 відсотки, маємо  6707 підприємців. Перемножаємо на 100 відсотків і маємо 670 700 підприємців в області з 1 мільйоном 328 тисячами населення. Кожен другий підприємець? Чомусь здається що є два варіанти: або Сергій Борисовиі дурить жителів, або йому подали свідомо неправдиву інформацію щоб скомпрметувати. Оскільки на другий варіант навряд чи хтось наважиться, напрошується висновок про абсолютне неволодіння ситуацією в області з боку губернатора.

Останні новини