Гравець Ватутінського "Ретро" гратиме в Угорщині

Олександр Савін близький до підписання угоди з клубом другого угорського дивізіону – «Дебрецен-Б». Уродженець Кіровограду минулий сезон провів у ватутінському «Ретро». Особливо вдалим для молодого півзахисника була друга частина сезону, в якій Савін був одним з ключових гравців команди.

За словами 22-річного футболіста днями він пройшов перегляд в Дебрецені де отримав схвальні відгуки від місцевого тренерського складу. Зараз Савін приїхав в Україну, аби владнати певні юридичні моменти задля того, щоб наступного тижня підписати контракт з професійним угорським клубом.

«Я радий, що це трапилось. Всі моменти з клубом вже узгоджені, днями все буде підтверджено офіційно. Для мене це дуже важливий крок. Справа в тому, що там ти під наглядом фактично всієї Європи, якщо ти показуєш футбол пристойного рівня тебе обов’язково помітять. Тим більше, що перехід в професійний закордонний клуб – це вже суттєвий крок вперед. Велике сприяння в моєму переході зробило керівництво «Ретро».
Думаю зараз в Україні серйозна проблема футболістів мого віку. Справа в тому, що ти можеш непогано грати, але залишитися на аматорському рівні і з часом взагалі закинути футбол. Думаю європейський варіант продовження моєї кар’єри є найкращим», - зазначив Олександр Савін.

За інформацією сайту "Черкаський спорт"

Останні новини