Звинувачення Голуба і К. суд визнав оціночними судженнями

Тривалі звинувачення народного депутата Владислава Голуба, на грані фолу, в бік міської влади Золотоноші суд визнав оціночними судженнями.

Такий результат розгляду позову виконкому Золотоніської міськради, про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації до народного депутата Владислава Голуба та підконтрольних йому ЗМІ.

Стріли недостатньо обґрунтованої критики, а подекуди і відверті звинувачення які з боку народного депутата вже стали нормою за останні два роки публічних взаємовідносин з місцевою владою Золотоноші. В березні після чергової порції звинувачень міський голова Віталій Войцехівський провів прес-конференцію, на якій закликав депутата не поширювати неправдиву інформацію про діяльність місцевої влади та пообіцяв в разі продовження брудної інформаційної кампанії звернутися до суду. 

У липні цього року виконавчий комітет Золотоноші таки звернувся до суду про захист ділової репутації та спростування інформації опублікованої в семи номерах видання «Черкаський курєр». Після кількох місяців Придніпровський суд м. Черкаси виніс рішення, яким фактично відмовив у задоволенні позову позивачу. 

Суд оцінив поширену інформацію як таку, що не містить фактичних даних та є оціночними судженнями, які не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості. Межі критики за вищезазначених обставин можуть бути ширшими стосовно державних службовців порівняно з приватними особами.

Варто звернути увагу, що нещодавно вже за позовом Владислава Голуба, до обласної організації Аграрної партії, про захист честі та гідності і спростування недостовірної інформації Соснівський суд також став на захист народного обранця, попри фактичну неоднозначність ситуації. Справа стосувалася голосування чи не голосування Голуба за визнання РФ країною агресором. На сторінці партії у ФБ було поширено інформацію, що обранець не голосував за те рішення. Але згідно офіційних даних порталу Верховної Ради, Владислав Голуб голосував за визнання Росії – державою агресором наприкінці січня 2015 року. Однак тоді ще виник пікантний момент – в момент голосування обранця не було у його робочому кріслі, а журналісти відзняли відео як його сусід і товариш Ігор Гринів «кнопкодавив».

В судах з захисту честі і гідності народний обранець на Черкащині відчуває себе як риба у воді. Тож представникам місцевої влади різних рівнів – від мерів і до губернатора можна очікувати неабияких депутатських перлів, накшалт кумедної історії з "Божим чоловіком" який круто змінив політичний курс народного обранця.

 

 

 

Останні новини