Звернення народного депутата Антона Яценка (Відео)

Останнім часом, так звані мої політичні конкуренти, такі як наприклад, пан Чудновський, розповсюджують недостовірну інформацію про те, що я начебто зняв свою кандидатуру з виборів.

Я, ЯЦЕНКО АНТОН ВОЛОДИМИРОВИЧ, офіційно заявляю, що я балотуюсь на цих виборах до Верховної Ради України і за жодних обставин, незважаючи на численні погрози та провокації, не збираюсь знімати свою кандидатуру з виборів. Моє прізвище буде в бюлетені для голосування як ЯЦЕНКО АНТОНВОЛОДИМИРОВИЧ, кандидат у народні депутати, САМОВИСУВАНЕЦЬ, БЕЗПАРТІЙНИЙ.

 Якщо Вам стане відомо про осіб, які розповсюджують інформацію про зняття моєї кандидатури з виборів, або ці люди прийдуть до Вас особисто, прошу негайно повідомити мене за моїм номером телефону: (067) 406 83 61 або зателефонувати до міліції за номером 102.

Одночасно повідомляю, що з приводу таких незаконних дій моїх опонентів, я вже звернувся до органів Генеральної прокуратури України та до УМВС України із цього приводу. Прошу всіх не піддаватися на жодні провокації і пам’ятати, що я завжди з Вами.
 

ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА 

Останні новини