Користувацький вхід

"Зробити кардинальні перетворення в країні неможливо без оновлення Верховної Ради", - кандидатка у народні депутати від партії "Слуга Народу" Любов Шпак *

Кандидатка у народні депутати, єдиний представник Президента і партії «Слуга Народу» по 194-му виборчому округу (м. Черкаси), ректорка Східноєвропейського університету, доктор економічних наук Любов Шпак про свої перші законодавчі ініціативи у разі перемоги, чому, на її думку, наразі триває третій тур президентських виборів та основні складові своєї передвиборчої програми.

Останні два тижні – «гарячий період» для Вас. Майже кожного дня виникають публікації на сайтах та коментарі у соціальних мережах, починаючи від «Любов Шпак не доктор економічних наук, не ректор» до провокацій ( ми говоримо про нещодавні події – НАПАД НА ВАШ ШТАБ). Як Ви прокментуєте останні коментарі опонентів та події осанніх кількох днів?

Стратегія партії «Слуга Народу» - не використовувати методи, які використовують інші політичні сили. Багато хто з них ведуть себе некоректно у відношенні опонента. Але зазначу, що виграти чесно – це можливо. Це власне показали президентські вибори. І зараз парламентські вибори мають проходити чесно, з повагою до виборця. А це означає -не давати неправдиву інформацію, вводячи в оману людей ( я про пана Лисака, який НЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ Зе!команду) і не лити бруд на опонента, не залякувати його. Та нинішня ситуація показує, що чим ближче до виборів, тим активність чорного піару з боку опонентів партії «Слуга Народу» все збільшується.

Я розумію, що чорний піар - виливання бруду та неправдивої інформації на конкурента іншої політичної сили – найлегший спосіб дискридитувати його. Але з іншого боку – ви демонструєте вашу власну невпевненість і вашу власну слабкість. Навмисно підривають опоненту репутацію ті, хто розуміє, що за лідером не встигає. Звертаючись до опонентів, хочу сказати, що ви не на фан – зоні, аби розмахувати кулаками.

За цей час я багато почула про себе інформації, яка доходить до абсурду. Якщо вам завтра скажуть, що кожного року, Любов Шпак фарбує Дніпро у зелений колір, то не вірте цьому. (ред. посміхається).

Я впевнена, що люди можуть відрізнити правду від брехні.

Кандидати партії «Слуга Народу» в своїх промовах наголошують, що вибори 21 липня – це третій тур празидентських виборів. Прокоментуйте, будь ласка.

Цією тезою ми говоримо про те, що ці вибори повинні стати підтримкою для Президента у прагненні змінити стару політичну систему в країні. Щоб стара система отримала остаточний вердикт від народу. Ми говоримо лише про те, що Володимиру Зеленському потрібна наша допомога.

Програма кандидата у депутати Любов Шпак, навколо якої виникло чимало розмов та закидів. Якою ж є Ваша справжня програма. Які проекти та ініціативи Ви плануєте впроваджувати на посаді депутата Верховної Ради від Черкаського регіону? І які проблеми міста Ви можете вирішити?

Я вже говорила, що то була технічна помилка. Поясню, якою була система подачі програм. Всі кандидати на партійні збори принесли свої передвиборчі програми, хтось на електронних носіях приніс, хтось на пошту скинув. Їх приймала одна людина, яка протягом доби мала передати їх в ЦВК. Звичайно,під час такого навантаження можна допустити неточність. Партія «Слуга Народу» оприлюднила інформацію про те, що це технічна помилка. Зауважу, у мене є своя програма, яку я представила партії, ще до того як подала на сайт ЦВК.

Основні засади моєї програми, це перш за все – зменшення комунальних платежів, для наших громадян. Далі – реформування освітньої і медичної галузей, розвиток інфраструктури, інвестиції в регіон, впровадження програм доступного житла та, звичайно, гідні заробітні плати та пенсії. Ще одна важлива складова моєї Програми – це підтримка молоді. Зокрема, якісна освіта для неї і можливість працевлаштування. Це ж неприпустимо, що стільки молодих людей просто виїжджає за кордон.

Перші законопроекти, які я винесу на розгляд як депутат Верховної Ради України, будуть стосуватися подолання тіньової економіки. Наразі близько 30% економіки України знаходиться в тіні. Уявляєте, якщо ці кошти вивести з тіні? Бюджет країни отримає значні надходження. Які механізми для цього потрібно застосувати? Це лояльна податкова політика, потрібно звернути увагу на офшорні зони і на тіньові прибутки. Це привабить інвесторів працювати на території України. 

Окрім того, перші законопроекти стосуватимуться подолання корупції, впровадження електронних послуг та інвентаризації землі.

Також наголошу, що закон - обов’язковий для всіх, не має права діяти лише для обраних. Саме з цією позицією я йду у парламент. Громадяни мають права, і вони мусять бути відстояними.

Політичні сили проводять соцопитування, згідно цих опитувань ви займаєте лідируючі позиції. Чи проводите ви власні соцопитування? 

Дійсно, я багато бачила соцопитувань від різних політичних сил і всі дані різняться. Ми не публікуємо опитувань, не даємо завідомо брехливої інформації. Вже менше ніж за тиждень побачимо яке рішення прийме сам виборець. За ним останнє слово.

Чому виборці мають проголосувати саме за Любов Шпак?

– Я є фахівцем в освіті, маю чимало досліджень в галузі економіки, результати яких дуже б хотіла реалізувати, знаю, яким шляхом має йти регіон. Наразі нам дуже необхідні саме практики, які знають, яким чином на місцях створити нові робочі місця, врегулювати курс долара, підвищити соціально-економічний розвиток регіону і можуть й хочуть втілити це в життя. 

Президенту потрібна підтримка на місцях. І я можу допомогти йому конкретними діями, як фахівець і людина, яка дійсно хоче зробити життя в Україні і, зокрема, в місті Черкаси комфортним.

Політична реклама 

 

  

Останні новини