Користувацький вхід

"Золотий" прокурор хоче стати податківцем

Заступник начальника відділу управління прокуратури Черкаської області Олександр Кожушко 16 жовтня подав декларацію на посаду кандидата в начальники одного з управлінь Головного управління ДПС в Черкаській області.

Головне управління було створено в результаті реформи та розділення Державної фіскальної служби на податкову та митну служби, інформує 18000.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗАОЩАДЖЕНЬ ПРОКУРОР ОБРАВ СОЛІДНИЙ АНТИКВАРІАТ

Сам Кожушко на своїй посаді запам’ятався цілою низкою скандалів. Зокрема, на початку 2018 року прокурор написав заяву до поліції проти черкаського журналіста. Правоохоронець жалівся поліції, що журналіст втручається в його особисте життя та розголошує персональні дані. У матеріалі журналіста, що оскаржував Кожушко, йшлося про те, що в 2014 році тепер вже претендент на топ-посаду в податковій через суд вимагав для себе підвищеної пенсії по інвалідності. Кожушко, як і велика частина його колег в обласній прокуратурі, є інвалідом та отримує пенсію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЗОЛОТИЙ" ПРОКУРОР, У РОЗКВІТІ СИЛ, ВІДСУДИВ ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЇ ПО ІНВАЛІДНОСТІ

Судячи з декларації кандидата за 2018 рік, прокурор отримав більше 100 тисяч гривень пенсії, тобто 8,5 тисяч на місяць. Крім того, Кожушко задекларував 550 тисяч гривень заробітної плати. 300 тисяч заробила його дружина Ірина, що також працює в Черкаській обласній прокуратурі.

Крім того, прокурор задекларував колекцію коштовних золотих імперських монет, а також два автомобілі – електрокар “Nissan Leaf”, що належить його дружині, та позашляховик “Ford F150”, який прокурор не став розмитнювати.  

Останні новини