"Золоті" труби в Золотоноші укладе підрядник з зеленню на асфальті

В Золотоноші “золоті” труби для каналізаційного колектору укладе підрядник з зеленню на асфальті. 

Угоду на реконструкцію другої черги каналізаційного колектору уклало КП “Міський водоканал” з ПП “Ріалбуд” на суму 40,29 млн. грн.

Умовами договору передбачено прокладання нового самоплинного колектору по вул. Шевченка протяжністю 2 км. Кінцевий термін виконання робіт, до кінця 2022 року. При цьому труби діаметром 600 мм надасть замовник.

Перша черга реконструкції колектору здійснювалася наприкінці 2016 на початку 2017 років. Тоді роботи виконувало ТОВ “Ресурстехнобуд”, вартість угоди складала 30,9 млн. грн. В цю суму входило прокладання 400 метрів нового колектору та закупівля поліетиленових труб (більше 7 тис. метрів) та деяких інших будматеріалів на всі чотири черги реконструкції. В 2018 році на залишкові та додаткові роботи по першій черзі уклали договорів ще на 6,9 млн. грн.

Закупівля труб, по завищеній ціні через “прокладку”, стала предметом розслідування правоохоронців. В ході розслідування було встановлено, що труби підрядник ТОВ “Ресурстехнобуд” закупив не у виробника напряму, а в фірми “одноденки” ПП “Альбіон-Трейд” за 21,42 млн. грн. Тоді як ПП “Альбіон-Трейд” придбав труби у виробника ТОВ “Бровари-Пластмас” за 9,65 млн. грн. Відтак через залучення “прокладки” було переплачено 11,77 млн. грн.

Справа за обвинуваченням у розтраті коштів в особливо великих розмірах, за результатами розслідування НАБУ, передана в суд і нині слухається Вищим антикорупційним судом. Серед інших обвинуваченими по справі проходять директор КП “Міський водоканал” Сергій Кузнєцов та директор ТОВ “Ресурстехнобуд” Євген Шкраба.

Другу чергу реконструкції самоплинного колектору вже проводить ПП “Ріалбуд” зареєстроване в містечку Богуслав, що на Київщині. Його власником є Арташес Татоян. Минулого року це підприємство під назвою ПП “Татоян” виконувало ремонт дороги на Звенигородщині. Після осіннього ремонту вартістю в 15 млн. грн., весною на новому асфальті проросла зелень.

За результатами такого ремонту підприємцю повідомлено про підозру у заволодінні коштами понад 1 млн. грн.

Нагадаємо, мером Золотоноші з 2010 року, вже третю каденцію поспіль є Віталій Войцехівський. Він під брендом владної партії “Слуга народу” балотується на проміжних виборах народного депутата по 197 виборчому округу.
 

Останні новини