Золоті кольє з діамантами – вишукана прикраса для особливих моментів

Золоті кольє з діамантами – вишукана прикраса для особливих моментів

Діамантові кольє від Столичної Ювелірної Фабрики™ ➤ Золоті прикраси з коштовним камінням для елегантних вечірніх образів ➤ Вишукані моделі для особливих жінок


Кольє з діамантом – королівська прикраса, що без слів каже про високий статус та вишуканий смак власниці. Ексклюзивні моделі з сяючим коштовним камінням привабливо переливаються всіма кольорами у різному освітленні. Але особливо розкішно діамантові кольє виглядають з елегантними вечірніми образами. Більш того, саме сукню підбирають під чарівну прикрасу, а не навпаки. Ви не зустрінете масивних моделей, бо ювелірні вироби з коштовним камінням зазвичай мають стримане оформлення без надмірної кількості декоративних елементів. Максимум – це об’ємне оригінальне плетіння або ланцюжок із діамантів. Частіше це мінімалістичні прикраси з однією чи кількома вставками.
Діамантові кольє призначені для особливих заходів із особливою атмосферою. Вони є справжньою жіночою мрією, тому здатні стати найбажанішим та найочікуванішим подарунком від коханої людини. М’яке сяйво золота у поєднанні з різноколірним блиском коштовного каміння підкорює серця та нікого не залишає байдужим.

Як обрати розкішне діамантове кольє

Діамант є огранованим алмазом і вважається еталоном досконалості у ювелірному світі завдяки ідеальній симетрії. Цей коштовний камінь уособлює унікальне кохання. Гармонійна комбінація золота та діамантів довгий час була доступна тільки аристократам та представникам королівських династій. Сьогодні діамантове кольє залишається символом достатку та розкоші. Елітарні прикраси втілюють найцікавіші фантазії ювелірних майстрів, і кожний виріб стає витонченим та неповторним елементом дорогого образу. Моделі відрізняються формою, довжиною, типом та кольором металу, техніками декорування та способами кріплення діамантів.
Не існує двох однакових екземплярів цього коштовного каменю. Кожен діамант оцінюється за формою огранювання, кольором, чистотою та іншими важливими показниками. Найбільш дорогою вважається кругла форма, оскільки вона найяскравіше передає гру світла. Класичним є поєднання білого золота з діамантами, оскільки світлий метал дарує холодне сяйво, що стає прекрасним фоном для різноколірного переливу алмазний граней. Але червоне та жовте золото також виглядають витончено.

Популярні золоті кольє з діамантом зі стриманим оформленням з асортименту Столичної Ювелірної Фабрики™:

  • моделі на тонкому ланцюжку з підвіскою-хрестиком, оздобленою доріжками прозорих діамантів;
  • прикраси з флористичним декором у вигляді створеної з коштовних каменів квітки;
  • моделі з геометричним дизайном – круглий чи ромбовидний декоративний елемент з розсипом каміння або одним діамантом у центрі;
  • ніжні кольє з підвіскою-серцем, оздобленою круглим камінням;
  • прикраси з підвісками-ключиками, декорованими діамантами.

Зверніть увагу і на романтичне поєднання білого золота, сяючих коштовних каменів та натуральних перлів. Таке кольє зробить ваш образ ніжним та мрійливим. Статусні прикраси від Столичної Ювелірної Фабрики™ характеризуються виключною чистотою діамантів та витонченим дизайном. Вони наділять кожну жінку додатковою впевненістю у власній чарівності та красі. Неповторні композиції утворюються і при комбінуванні золота різних кольорів та коштовного каміння. 
Мінімалістичні та майже повітряні прикраси з діамантами ідеально виглядають на тлі чорного одягу. Завдяки такому контрастному фону естетичні діамантові кольє ще яскравіше переливаються усіма кольорами та дарують металеве сяйво. Додатково до цієї прикраси можна придбати лаконічні каблучки та сережки з тим самим оздобленням або без каміння.

Де купити кольє з діамантом від виробника з доставкою по Україні

Столична Ювелірна Фабрика™ є одним із лідерів українського ювелірного ринку, що з 1997 року постійно розвиває виробничі технології та розширює власний асортимент прикрас. Для створення брендових ювелірних виробів використовується точне та сучасне обладнання. Майстри Столичної Ювелірної Фабрики™ регулярно відстежують актуальні тенденції у світі коштовностей, щоб втілювати популярні варіанти дизайну та вдосконалювати класичні рішення. Мережа фірмових магазинів сьогодні налічує понад 140 точок у багатьох містах країни. На сайті компанії представлено каталог прикрас для жінок, чоловіків та дітей. Придбати ювелірні вироби можна за цінами виробника завдяки відсутності посередників та роботі напряму з клієнтами.
Компанія надає декілька зручних способів оплати коштовностей: готівкою, безготівково, частинами та у розстрочку. Ще один варіант – обмін старих ювелірних виробів на нові відповідно до ваги металу. На усі прикраси діє безстрокова гарантія, а також поширюється послуга безкоштовного професійного чищення. Замовляйте кольє з діамантом онлайн з доставкою у пункти самовивозу або поштові відділення по Україні.
 

Останні новини