Знову непорозуміння серед опозиційних сил - цього разу у Черкаській районній раді

У вівторок 5 березня відбулася сесія Черкаської районної ради на якій було розглянуто та затверджено районний бюджет за минулий рік і внесено зміни в цьогорічний кошторис, про що повідомляє офіційний сайт районної ради.

Нагадуємо що пленарне засідання сесії розпочалося ще 28 лютого, але тоді такі два визначальні питання про які йшла мова вище не були підтримані більшістю голосів.

Значну роль в цьому відіграли і опозиційні депутати зокрема фракція "Фронту змін" та фракція "Батьківщини". У зв"язку з принциповою позицією розпочався тиск на депутатів, - як заявляли представники "Фронту змін". Також представники "Фронту змін" заявляли, що не виключають підтримки  затвердження змін бюджету у разі якщо прислухаються до їх вимог та пропозицій по змінам до бюджету.

Так 5 березня зміни до бюджету на 2013 рік розглянуто і затверджено.

- Ми голосували за внесення змін до бюджету Черкаського району на 2013 рік, оскільки умови по нашим пропозиціям змін до бюджету виконано. Ми домоглися спрямування додаткових коштів на соціальну сферу сіл району, на ремонт дитячих садочків, шкіл тощо. З нашої фракції "за" проголосувало 3 депутати які були присутні на засіданні, - повідомив нам телефоном Анатолій Яріш, депутат Черкаської районної ради від "Фронту змін".

На наше питання чи підтримали зміни до бюджету колеги по опозиції з фракції "Батьківщини" Анатолій Яріш відповів, - так, 5 осіб із 6 присутніх представників цієї фракції також підтримали зміни до бюджету.

Натомість Анатолій Васильович Бондаренко в телефонній розмові з журналістом нашого видання висловив глибоке обурення діями союзників по опозиції з "Фронту змін".

- Ну як так можна робити і співпрацювати, які це партнерські відносини? Сиділи разом на прес-конференції говорили, що не підтримали і не будемо підтримувати затвердження змін до бюджету. Говорили що будемо більш тісно координувати роботу депутатського корпусу двох фракцій щоб домогтися таких змін які б максимально пішли на користь громади району, а тут беремо і голосуємо за затвердження, - і здивовано і з обуренням говорить Анатолій Бондаренко, голова обласної організації ВО "Батьківщина".

Також Анатолій Васильович запевнив нас, що жоден з присутніх депутатів від фракції "Батьківщина" за питання внесення змін до бюджету не голосував. 

Ми звернулися за коментарем до депутата Черкаської райради від фракції "Батьківщина" Яценка Олександра Олексійовича.

- На пленарному засіданні від нашої фракції було присутньо 5-6 депутатів точно не пам"ятаю, але точно можу вам повідомити, що ніхто з депутатів нашої фракції за питання затвердження внесення змін до бюджету на 2013 рік не голосував, - повідомив телефоном Олександр Яценко.

Виходить так що інформація представників "Фронту змін" і представників "Батьківщини" взаємовиключна. То де ж тоді правда? Чи ми вже стоїмо на порозі нового витка протиборства серед опозиційних сил Черкащини. 

Також Анатолій Бондаренко повідомив, що планує активізувати роботу фракції "Батьківщина" у Черкаській районній раді.

- Наші представники не голосували за ці зміни до бюджету. Але я хочу їх зібрати і провести розмову щоб дати оцінку цій ситуації яка виникла та й обговорити наші подальші спільні дії у руслі опозиційності, - додав Анатолій Бондаренко.

Оскільки Анатолій Бондаренко пообіцяв запросити на цю зустріч і представників нашого видання ми будемо і надалі стежити за цим невеликим надіємось непорозумінням, а не конфліктом.

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины