Користувацький вхід

Значна частина житла зводиться з неякісних будматеріалів

Оговтавшись від кризи, український будівельний ринок із кожним роком нарощує до 10% об’ємів – проте, 70% новобудов зводиться із неякісних будматеріалів. Нещодавно оприлюднені провідними фахівцями галузі факти змушують стурбуватись: неякісні будматеріали використовуються при будівництві 60% житла економ-класу, 30% - бізнес-класу, 10% - елітного житла.

«Люди часто навіть не в курсі, що повинні вимагати у продавця сертифікат якості, купуючи будматеріали. І - зводять будинок, у якому безпечно можна перебувати не більше 8 годин на добу – через перевищення у будматеріалах рівня радіоактивних сполук, - констатують черкаські фахівці ДП «Черкасистандартметрологія».
- Якої якості будматеріали найчастіше виробляють та продають на Черкащині?
- Цегла, пісок, глина, щебінь, граніт - які будматеріали найчастіше виявляються небезпечними або підробними?
- Яким може бути об’єм ринку фальсифікату на Черкащині?
- Наскільки конкурентною є наша область на ринку українських будматеріалів?
Про все це і багато більше розкажуть фахівці, які проводить перевірку якості будматеріалів, що виробляються та продаються у регіоні.

Якими чудернацькими способами зазвичай перевіряють на якість будматеріали та які порушення при цьому виявляють - можна довідатись під час прес-туру до випробувальної лабораторії будівельних матеріалів, виробів та конструкцій ДП «Черкасистандартметрологія», що відбудеться за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна, 189 – у середу, 21 серпня, об 11-00.
 

Loading...