Злочинця який підрізав депутата від "Батьківщини" ніби то вже закрили, але не обійшлося без "непоняток"

Прокуратура оскаржила дії судді В. Чепурного, який відпустив під заставу чоловіка, що завдав ножового поранення депутату Черкаської районної ради Олександру Яценку. Саме такого рішення вимагала обласна організація партії «Батьківщина».

Ухвалою Апеляційного суду Черкаської області апеляцію прокурора на унікальне судове рішення про відмову в обранні стосовно жителя міста Черкаси запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, задоволено повністю.

Прокуратурою встановлено, що 25-річний підозрюваний 7 травня, перебуваючи біля бару «Оскар», що розташований по бул. Шевченка в місті Черкаси, маючи умисел на скоєння вбивства потерпілого, наніс йому ножове поранення в область грудної клітини.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1, ст. 15, ч.1 ст. 115 КК України (замах на умисне вбивство).

За погодженням із прокурором, органом досудового розслідування направлено до суду клопотання про обрання стосовно зазначеної особи запобіжного заходу – тримання під вартою.

Однак, судом незаконно відмовлено в його задоволенні.

Проте, прокуратурою було внесено апеляцію на вказане рішення суду.

Дивним залишається той факт, що прокуратура вже повідомляє про 25-річного підозрюваного, коли за оперативною інформацією УМВС – нападнику було 36 років. Так чи дійсно під варту візьмуть справжнього винуватця?

Останні новини