Злочини та події в Черкаській області за минулу добу (26.03.2013р.)

За минулу добу в органи внутрішніх справ УМВС України в Черкаській області надійшло 14 заяв про злочини. Вжитими заходами 11 з них розкрито за «гарячими слідами».

Протягом доби до вiдповiдальностi за адмiнiстративнi правопорушення, вчиненi в громадських мiсцях, притягнуто 40 осiб.

Державтоiнспекцiєю при наглядi за дорожнiм рухом припинено 77 порушень Правил дорожнього руху, допущених водiями, в тому числi 2 факти керування транспортом у нетверезому станi. Перевiрено 130 автомобiлiв. На штрафмайдан доставлено 2 автомобiля.

До чергової частини Шполянського райвідділу міліції звернулася 47-річна жителька одного із сіл району із заявою про те, що з сараю її домоволодіння було викрадено велосипед «Україна», плиту пічного опалення та посуд. Сума збитків становить близько 540 гривень. Працівники міліції встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 46-річний непрацюючий, раніше судимий житель села Кримки. Речові докази вилучено.

В Тальнівський райвідділ міліції звернулася 83-річна жителька одного із сіл району, яка повідомила, що з її будинку викрадено бензопилу, металеві вироби та посуд. По «гарячих слідах» співробітники міліції встановили, що крадіжку скоїв 30-річний непрацюючий житель села Мошурів. Слідство триває.

Слідчим відділом Черкаського райвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України відносно 31-річного жителя села Мошни, в якого працівники міліції під час проведення особистого огляду виявили та вилучили 38 патронів калібру 5,6 мм, які згідно довідки експерта є боєприпасами. Подію зареєстровано в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень, розслідування проводить Черкаський райвідділ міліції.

Останні новини