Злочини та події в Черкаській області за минулу добу

За минулу добу в органи внутрішніх справ УМВС України в Черкаській області надійшло 25 заяв про злочини.

Вжитими заходами 20 з них розкрито за «гарячими слідами».

Протягом доби до вiдповiдальностi за адмiнiстративнi правопорушення, вчиненi в громадських мiсцях, притягнуто 49 осiб.

Державтоiнспекцiєю при наглядi за дорожнiм рухом припинено 92 порушення Правил дорожнього руху, допущених водiями, в тому числi 6 фактів керування транспортом у нетверезому станi. Зафiксовано 4 порушення Правил дорожнього руху, допущених пiшоходами. Перевiрено 153 автомобiля. На штрафмайдан доставлено 5 автомобiлiв. Працiвниками ДАI здiйсненi виїзди та надано допомогу потерпiлим у 3 дорожньо-транспортних пригодах, в яких 3 особи травмовано та 1 особа загинула.

В Придніпровський райвідділ міліції звернувся 48-річний місцевий житель, який повідомив, що вночі з підсобного приміщення його домоволодіння викрадено велосипед. Загальна сума збитків становить 3000 гривень. По «гарячим слідам» працівники міліції встановили, що крадіжку скоїв 26-річний непрацюючий, раніше судимий житель міста Черкаси. Подію внесено в журнал Єдиного обліку заяв та повідомлень, слідство триває. 

Працівники Христинівського райвідділу міліції встановили, що крадіжку електроінструментів на загальну суму 1200 гривень з будинку 39-річного місцевого жителя скоїв 30-річний житель смт. Христинівка. Речові докази вилучено. Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України.

До чергової частини Катеринопільського райвідділу міліції звернулася 43-річна жителька одного із сіл рану із заявою про те, що з її будинку було викрадено металеві вироби. Шляхом проведення оперативно-пошукових заходів, правоохоронці встановили, що кримінальне правопорушення скоїли непрацюючі 40-річний та 23-річний раніше судимий жителі села Стебне. Розслідування триває.