Журналістів в Черкасах не допустили до "тіла Порошенка" - Насправді - це позор (Відео)

 

Вчора відбувся візит на Черкащину кандидата у Президенти України, лідера гонки за даними соціологічних досліджень Петра Олексійовича Порошенка. Агіткампанія кандидата ведеться під гаслом «Жити по-новому». Але вчорашній приїзд кандидата у Черкаси довів, що дане гасло можна сприймати лише в лапках, оскільки сама команда Петра Олексійовича і він очевидно теж не збирається жити по-новому. Це яскраво засвідчив факт не допуску окремих журналістів на прес-конференцію кандидата у Черкасах.

Так на прес-конференцію з кандидатом у Президенти був попередньо запрошений журналіст інтернет-видання «Кропива» Олександр Безпрозванний, він був внесений до акредитаційного списку, однак без пояснення причин так і не був допущений «до тіла кандидата».

- За два дні до заходу мене запросила на прес-конфренцію працівник прес-служби штабу Петра Порошенка в Черкасах Ірина Коваль. Коли я прийшов на захід за 40 хв. до його початку, охорона перевірила наявність мого прізвища у акредитаційному списку і не було ніяких проблем. Однак згодом до мене підійшла інша працівниця прес-служби Марина Волошенко, яка пояснила, що виникли якісь проблеми із моїм потраплянням на захід, але нібито питання вирішується. Однак час ішов, але питання так і не вирішилося, - розповідає журналіст Олександр Безпрозванний.

Також окрім представника сайту «Кропива» намагалися не допустити на прес-конференцію і журналістку сайту «Про Головне» Людмилу Коваленко (доньку голови Черкаської обласної ради Валентини Коваленко – ред.) однак їй вдалося пройти на прес-конференцію лише разом з нардепом Миколою Томенком.

Як виявилося, ніхто із керівництва штабу Петра Порошенка так і не зміг пояснити Олександру Безпрозванному причину не допуску на захід.

- Я звертався до Миколи Томенка, як до голови комітету Верховної Ради України з питань свободи слова, однак він відмахнувся посилаючись на відсутність часу. Говорив із фактичним керівником обласного штабу Порошенка Юрієм Сасом. Юрій Сас запевнив, що його позиція – допускати всіх журналістів і він не приймав рішення про мій не допуск. Не зміг пояснити адекватно ситуацію і офіційний керівник обласного штабу Порошенка Олег Свинарчук. Однак він запевнив, що розбереться у даній ситуації і надалі такого не повториться, будемо чекати, - пояснює Олександр Безпрозванний.

На думку журналіста «Кропиви» все ж рішення про його не допуск було прийнято саме в Черкасах місцевими порошенківцями.

- Я переконаний, що рішення мене запросити, а потім не допустити було прийняте саме місцевими керівниками штабу Петра Олексійовича. Очевидно, що в Києві на який посилалася Марина Волошенко і що ніби саме там виникло питання про мій допуск, зараз немає часу займатися такими дрібними питаннями. Очевидно, що Віталій Ковальчук (керівник штабу Петра Порошенка по всій країні, заступник Віталія Кличка – ред.) займається більш цікавішими питаннями, такими як дерибан виборчого бюджету та питання отримання свого ґешефту як це було в "УДАРі". Тому моя публічна вимога, назвати причину мого не допуску і хто приймав таке рішення. Я хочу відзначити, що для штабу Петра Порошенка це є обов’язок, а не бажання пояснити суспільству чому вони не допускають журналістів «до тіла», - пояснює Олександр Безпрозванний.

Нагадуємо, що подібна ситуація з кількома Черкаськими журналістами вже траплялася 14 лютого цього року, коли кількох журналістів один з яких нині працює в команді Петра Порошенка не допустили на прес-конференцію Віталія Кличка. Зокрема Сергій Варич, нині він керівник Соснівського штабу Петра Порошенка в Черкасах та балотується в міську раду за списками партії «Солідарність», влучно тоді оцінив факт не допуску журналістів, він сказав – «Насправді - це позор».

Олександр Безпрозванний цілком погоджується з твердженням Сергія Варича та навіть іронізує з приводу свого недопущення «до тіла». 

- Насправді – це дійсно ганьба і позор. Я писав досить багато матеріалів критичних і про нового губернатора і про керівництво міліції, політиків, партії, були гучні розслідування. Але завжди мене запрошували на прес-конференції і не було питань щодо моєї присутності. Виникали проблеми з потраплянням на заходи влади за часів Тулуба, також мене не допустили на прес-конференцію Кличка. То у мене тоді стояло питання і зараз до цих хлопців – Чим Ви відрізняєтеся від Тулуба? Хоча варто відмітити прогрес, до Кличка на прес-конференцію мене зупинили на першому поверсі готелю Оптима-Черкаси, а до Петра Порошенка я навіть дійшов до зали для прес-конференцій, - іронізує журналіст.
 

Останні новини