Жуковська вважає, що Азот і без неї працюватиме, а виборами задоволена

Почесний Президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська не буде продовжувати свій контракт з підприємством який закінчується завтра 1 листопада. Про це вона повідомила в ефірі «Медіамайдану».

- Я думаю, що всьому приходить свій час. І я вважаю, що дата закінчення мого контракту із “Азотом” є вчасною. А пролонгувати контракт я поки не маю бажання. А якби я стала депутатом, то в мене була би інша активність та відповідальність перед виборцями. Я думаю, що “Азот” не закриють і підприємство надалі буде стабільно працювати. Тим більше, що воно є просто необхідним для України, - повідомила Валентина Жуковська.

Також срібна призерка виборів по 194 округу висловила своє задоволення результатами виборів. 

- Вас, може, це здивує, але враження від виборів – чудові. Я результатом задоволена. Під час цієї кампанії я зустріла багато чудових людей, які дійсно вболівають і за місто, і за країну в цілому. Мене підтримувала одна з найкращих команд – Громадська рада Черкас. Під час нашої кампанії ми не задіювали жодних політично-маркетингових методів. Я завжди "за" мажоритарну систему, бо вона дозволяє кандидату не втрачати зв’язку з людьми. Але я вважаю, що мажоритарну систему треба змінювати, бо зараз кандидату-мажоритарнику доводиться боротися із політичним брендом, – відзначила Жуковська. 

Черкаси вона пообіцяла провідувати у майбутньому, бо це чудове місто.

Нагадуємо, Валентина Борисівна програла вибори висуванцю блоку Петра Порошенка, Олегу Петренку. 
 

Останні новини