Жуковська переключає гнів Черкаського "УДАРу" на Одарича

На початку цього тижня, а точніше 25 березня голова обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Віталій Іляшенко підняв вже заяложену тему азотівських тролейбусів. Зокрема у своїй заяві він висловив глибоке обурення діями ПАТ "Азот" та Валентини Борисівни Жуковської, які нібито подарували тролейбуси місту, але і досі не передали їх в користування. 

-  -ПАТ «Азот» придбало для міста 15 тролейбусів, але досі не передало їх в комунальну власність. Але ж за свої обіцянки треба відповідати! Це відвертий цинізм – забирати подарунок у громади, через програш на виборах. Ми будемо вимагати повернути тролейбуси громаді міста, - заявив на прес-конференції Віталій Іляшенко. 

Докладніше про заяву Віталія Іляшенка можна почитати тут Черкаський "УДАР" вимагає щоб Жуковська повернула тролейбуси громаді Черкас

http://kropyva.ck.ua/content/cherkaskii-udar-vimaga-shchob-zhukovska-povernula-troleibusi-gromad-cherkas

На заяви такого плану ПАТ "Азот" вже неодноразово відповідав. Тому і цього разу не забарився з відповіддю. В якій пояснив, що не збирається платити за тролейбуси двічі і спрямував завзятих черкаських ударівців до міського голови Сергія Одарича.  Який на думку представників хімічного гіганта, невідомо куди подів виділені кошти підприємством на розвиток міста в тому числі і на тролейбуси.

Докладніше відповідь ПАТ "Азот" можна прочитати тут Азот відповів ударівцям та порадив іти за тролейбусами до Одарича http://kropyva.ck.ua/content/azot-v-dpov-v-udar-vtsyam-ta-poradiv-ti-za-troleibusami-do-odaricha

Звичайно люди яким не далекі питання піар-технологій та й просто які цікавляться суспільним та політичним життям регіону розуміють що такі заяви головного ударівця області ніщо інше як дешевий піар. Але все ж чому ми знову торкнулися цієї теми. Бо саме після заяви ПАТ "Азот" почалося найцікавіше - це реакція як Черкаського так і всеукраїнського "УДАРу" на цю заяву.

За всією логікою подій для подальшого дешевого піару та популізму, яким зазвичай користується партія "УДАР", необхідно було б одразу відповісти на такі заяви ПАТ "Азот". Причому відповісти гнівно і з осудом. Але забігаючи наперед повідомлю нашого читача, що такої реакції не відбулося.

Навпаки дане питання зацікавило вище керівництво партії в Києві, але вже з іншого боку. І не думайте їх не цікавить на яких тролейбусах будуть їздити черкщани. Їх потурбувала недолугість заяв голови обласної організації "УДАРу" Віталія Іляшенка, який посмів "наїхати" на пані Жуковську. А досвідчені "фарбовані лиси" у вищому керівництві партії розуміють надзвичайну важливість олігарха Дмитра Фірташа, який має фінансувати президентську кампанію Кличка. Тому їм не потрібні такі заяви голови обласної організації, не потрібно взагалі жодних конфліктів як з ПАТ "Азот" так і з пані Жуковською.

За такої ситуації, коли місцевий керманич "УДАРу" фактично підставив своїх київськиї колег, в яких вже все "на мазі" з Фірташем, було прийнято політичне рішення - знайти цапа відбувайла. Ним керівництво "УДАРу" вирішило призначити мера Черкас Сергія Одарича, якого зараз не критикує лише лінивий. Саме Сергій Олегович зараз найкраща кандидатура щоб відвести негатив від пані Жуковської. Зважаючи, що рівень розуміння політичного моменту у голови обласної організації партії "УДАР" Віталія Іляшенко шкутильгає на обидві ноги, за виправлення його помилок взялися київські колеги. Результатом їх тяжкої праці стала заява партії "УДАР" нижче її публікуємо.

"УДАР" вимагає в Одарича звіту про тролейбуси

Партія "УДАР" звертається до міського голови Черкас Сергія Одарича та міськради з вимогою на найближчій сесії оприлюднити звіт щодо використання коштів, передбачених для закупівлі тролейбусів.

Питання оновлення транспортного парку є надзвичайно актуальним для Черкас, і для реалізації відповідної програми влада обіцяла виділити кошти і залучити спонсорські гроші. Однак, час минає, а проблему щодо збільшення кількості тролейбусів й досі не вирішено. Ми вимагаємо від місцевої влади прозорості і підзвітності, в першу чергу, в питаннях використання коштів , які мають йти на потреби міста. 

Партія "УДАР" привернула увагу черкащан до "тролейбусної проблеми" і після цього ПАТ "Азот" виступив із заявою про необхідність оприлюднити місцевою владою інформації про використання коштів, виділених заводом на розвиток міста.

Ми вважаємо за необхідне, щоб черкащани отримали повну і достовірну інформацію, де саме поділися ці кошти, на які програми вони пішли, або ж чому виконання програми розвитку міста гальмується. І чекаємо від мера Одарича цієї інформації.

Якщо на найближчій сесії не буде надано такого звіту, то "УДАР" звернеться до народних депутатів України, що представляють Черкащину у ВР , зокрема, до Ірини Геращенко, з проханням подати відповідні запити до черкаської влади та інших компетентних інстанцій з вимогою оприлюднити повну інформацію про використання бюджетних і спонсорських коштів, що мали піти на вирішення транспортних та інфраструктурних проблем міста.

Вищенаведена заява партії "УДАР" яскравий приклад спроби відвести негатив від пані Жуковської і перевести його на Сергія Одарича. Всю недолугість заяв партії "УДАР" і суто політичний її підтекст підтверджує і те що відповідні заяви ПАТ "Азот" вже неодноразово робив і розміщував їх в пресі. То що ж тоді заважало звернути увагу ударівцям на проблему тролейбусів в Черкасах? Відповідь очевидна - відсутність політично вмотивованої потреби. Це лише зайвий раз підтвердує що партія "УДАР" - це партія демагогів і популістів, які добре завуальовані за іменем Віталія Кличка.

Все вищесказане підтверджують і інші факти, місцевого характеру. Зокрема наш ресурс також оприлюднював як заяву Віталія Іляшенка з закидами до ПАТ "Азот" так  і відповідь з боку "Азоту". Коли відповідь "Азоту" була оприлюднена ми звернулися до Віталія Іляшенка з проханням прокоментувати ту відповідь яка була надана. Однак Віталій Іляшенко навідріз відмовився коментувати дану ситуацію по телефону і сказав що Ірина Геращенко має готувати запит на Сергія Одарича з приводу цього питання. Також пан Віталій повідомив що офіційна інформація з цього приводу буде надіслана нам в електронному вигляді. Дійсно заява партії була надіслана і ми її розмістили в цьому матеріалі, але фактично довелося чекати два дні на реакцію "УДАРу" на заяви ПАТ "Азот". Чи не дивно? І це питання досягнуло навіть київських висот.

Всі наведені факти лише підтверджують, те що керівник обласного "УДАРу" не узгодив свої дії з Києвом і випадково зачепив інтереси групи Фірташа в Черкасах. Але його колеги ударівці вміло переводять негатив з Жуковської на Одарича, щоб не створювати зайвих суперечностей з Дмитром Фірташем.

 

 

 

Останні новини