Жуковська ініціює створення чергової громадської ради, експерт жалкує з приводу "девальвації" цього громадського інституту

Один з найбільш імовірних конкурентів Миколи Булатецького на 194 виборчому окрузі, Валентина Борисівна Жуковська виступила із новою ініціативою. Цього разу вона пропонує створити чергову громадську раду. Про це вона повідомила на сторінках персонального сайту.

- Кожен мешканець Черкас прекрасно усвідомлює, що в нашому місті накопичилося багато проблем. Це, звичайно, дороги, це корупція і нецільове використання коштів міського бюджету, це нездатність депутатів і влади всіх рівнів об'єднатися для вирішення спільних для кожного городянина справ. Бачу розумне рішення у створенні Громадської ради Черкас, яка б об'єднала ініціативні групи небайдужих людей, патріотів рідного міста – пише у своєрідному зверненні Валентина Борисівна. 

На думку Жуковської новостворена громадська рада має взяти активну участь у підготовці бюджету міста на 2014 рік. 

- Громадська рада зможе поставити під контроль городян планування бюджету 2014 року. Громадська рада сформує і подасть на затвердження плани розвитку міста у сфері дорожнього будівництва, будівництва соціального житла, реформи медицини, організації освітніх проектів, підтримки спорту, - зазначає Валентина Борисівна. 

Із заяви зрозуміло, що така ініціатива буде реалізовуватися під слоганом – Черкаси – це ти. Очевидно - це буде слоган і виборчої кампанії.

Проте не дивно, що в таких ініціативах місцевий експерт, вбачає ситуативне та штучне створення відповідної ради, під вибори. Що в свою чергу призводить до «девальвації» такого важливого суспільного інституту.

- Маючи досить великий досвід роботи в різних громадських радах, зроблю припущення, що це проект виключно під вибори. Адже сьогодні громадські ради у нас створюються або для "галочки", або для прикриття дерибану бюджетних коштів, або під якийсь проект. Отже, варто очікувати швидкого створення даної громадської ради з медиків/вчителів/пенсіонерів і швидкого її забуття після 15 грудня. І все б нічого (ще один передвиборчий інформаційний привід), але ось саме такі ініціативи і гублять на корені, саму ідею громадських дорадчих інститутів, які дійсно потрібні і прекрасно працюють в інших країнах. Жаль...- написав на своїй сторінці у Фейсбуці Максим Михлик, Голова обласної організації Комітету виборців України.

Підготував: Олександр Безпрозванний 
 

Останні новини