Жизнь замечательных людей, або тихе гніздечко губернатора Юрія Ткаченка (Фото, Відео)

Не так багато часу пройшло як Черкащині пощастило. Її очолив прекрасний чоловік, менеджер Юрій Олегович Ткаченко, - це йому вдалося зробити за квотою партії «УДАР» та підтримки впливових «замечательных людей».

Саме після перемоги революції гідності Юрій Олегович ніби богатир Муромець, що 33 роки сидів на печі, а потім встав і пішов робити богатирські дива, вирішив присвятити себе розбудові Черкащини, яку недобудував разом з двома попередніми губернаторами – Олександром Черевком та Сергієм Тулубом.

Дива імені Юрія Олеговича не змусили себе довго чекати. Тут і демонтаж шлагбауму біля ОДА, і онлайн-трансляція із будівлі, і реєстрація на фейсбуці, і організовані ним гастролі екіпажу тральщика «Черкаси», і повсякденна копітка робота по розбудові Черкащини, причому безкоштовно – Юрій Олегович сказав, що зарплата йому не потрібна. Він вважає, що настав його час послужити країні і області.

Навіть дійшло до того, що оприлюднив декларацію та пройшов "люстрацію", вірніше те, що люстрацією називають наші місцеві громадські активісти. Як кажуть в добрий путь.

Однак як виявилося не все потрапило в декларацію. Мимо неї пролетіло тихе гніздечко губернатора у заплавах Дніпра між селами Кедина Гора та Коробівка. Багато ми чули про це гніздечко гектарів так на перший погляд у 3. Та все не було можливості завітати та пересвідчитися у смаку губернатора. І дійсно, Юрій Олегович патріот, на рідній Черкащині будує свої гнізда, не те, що зайда Тулуб дачі на Марбельї розбудував. Та й побудував гніздечко до приходу на посаду, отже вже не потребує більше, тому зосередиться виключно на державному будівництві.

Оскільки ми були без запрошення, то і фоторепортаж прямо скажемо видався так собі. Але вибачайте, чим багаті тим і раді. Навіть цей відверто слабенький фоторепортаж дасть змогу зрозуміти смаки та вподобання нашого замечательного губернатора. А те, що він забув включити його в декларацію то пусте. Все може виправити організований губернатором спільний виїзд журналістів Черкащини до нього на барбекю.

А тепер коротко про наш маршрут та побачене. Їхали ми через Кедину Гору.

Проїхавши це село та не доїхавши до с. Коробівка по дорозі зустрічаємо знак база відпочинку «Дніпровська затока».

Тут вже закінчується дорога із твердим покриттям. Хоча скоро це питання мабуть буде вирішено.

Рухаємося по лісовій дорозі яку підрівняли до наступного вказівника про табір «Дніпровська затока».

Після цього вказівника метрів через 200 і відкривається нашому оку паркан метрів так на 200 протяжністю. На територію фазенди двоє воріт.

З середини паркан прикривають вічнозелені туї, та створюють зелений паркан.

На території двору площею у кілька гектарів є і свою електропідстанція.

Проте і на самому будинку розміщені сонячні батареї.

На одній із частин двору розміщено камяну скульптуру, у вигляді родового дерева.

Будівлі, гаражі і прямо тенісний корт.

А це вже вигляд виходу до води, звідти де ще можна ступати людській нозі.

Звичайно, що ми не порушували спокій фазенди і не заходили на територію, але зробили вид із космосу які дають гугл-карти. То по них помітно і басейн перед головною будівлею, і острів для причалу кораблів, і спеціально намиту дамбу для створення міні бухти.

Також можна переглянути відео за цим посиланням.

Зробивши цей візит, ми самі переконалися і хочемо переконати черкащан, що ми можемо спати спокійно. Нашим регіоном керує губернатор який уже все має, тому працюватиме на розбудову Черкащини.
 

Підготував: Олександр Безпрозванний 

Останні новини