Жителі мікрорайону Митниця знищили збудований майданчик для відпочинку. Заважає.(Фото)

До редакції надійшов лист. Власне, далі пряма мова авторові.

"Робиш людям добро, а вони відповідають злом. Так можу охарактеризувати ситуацію із псуванням міського комунального майна за адресою вул. Гагаріна 73,75,77,79. Навмисне псування дитячого майданчика є адміністративним порушенням і карається згідно з чинним законодавством. Ті, хто це робить, мабуть просто не знає про покарання або ж не бере це до уваги, -  вважає Сафонов Станіслав.
Мій будинок знаходиться неподалік того місця, де нещодавно місцеві жителі будинку Гагаріна 75 (середній під’їзд) розмалювали дитячий майданчик, а саме місця де сидять батьки дітей та інші, автомобільним мастилом. Хочу сказати, що я не бачив людину, яка цим займається. Але навмисні спроби це зробити були вже давно та вони це роблять. Такі люди — вандали, інакше їх «діяльність» не назвеш. Я здивований тому, що люди не дбають про місто, в якому живуть..

Я поспілкувався з деякими жителями цього будинку, щоб вони якось аргументували свої дії, на що я отримав таку відповідь « Ви покидьки там сидите до ночі, кричите не даєте відпочивати…» Згоден, цей дитячий майданчик знаходиться у центрі району Митниця, тому під вечір там збираються люди заради відпочинку і це, на мою думку, є природним явищем. Жителі будинку, дуже часто попереджали молодь, що викликатимуть міліцію, за моєю інформацією вони цього не робили жодногоразу, а просто почали збирати між собою гроші на мастило, щоб залити дитячий майданчик. Цими діями, вони псують майно міста, майно людей (в першу чергу одяг - джинси,шорти..). Вони навіть не міркують про відпочинок маленьких діток, котрі дуже полюбляють саме цей майданчик.
Я вважаю, що місцевій владі потрібно звернути увагу на це питання, та якось допомогти людям прийти до спільного висновку задля вирішення конфлікту.
А так у мене запитання, хто поверне мені та іншим постраждалим гроші за збитки що спричинило скоєне діяння ?
Я як особа, що зацікавлена у вирішенні цього питання, підготував не великі банери з попередженням про заборону вживання алкогольних напоів, куріння та ін у публічних місцях, для молоді. Адже саме ці порушення змусили жителів будинків піти на таке."

Останні новини