Жителі Дахнівки скаржаться на необлаштованість пляжу та скло у воді

Жителі Дахнівки скаржаться на необлаштованість нового пляжу в мікрорайоні та скло у воді Дніпра.

Облаштовувати комунальний пляж на території близько 3 га розпочали весною цього року з ліквідації чагарників та розрівнювання грунту. Однак на цьому роботи зупинилися, ділянка почала заростати бур'янами, а після планування грунту значна частина старого сміття втрапила до річки. 

- Наша громада відстояла цей клаптик берегу від забудови і місто вирішило зробити тут пляж. Весною, коли тут відбувалися роботи по очищенню території від чагарників та розрівнюванню території, вони згорнули склянки, сміття, ті що тут були зариті ще з 80-х років, до води. І оце ми зараз заходимо до води і тут склянок повно, це призводить до травматизму відпочиваючих, - розповідає дахнівчанин Андрій.

Місцеві жителі сподіваються на повноцінне облаштування пляжу, як ще весною обіцяв міський голова Анатолій Бондаренко. Нагадаємо, тоді мер обіцяв сонцезахисні конструкції, відпочинкові зони тощо. 

Як повідомили виданню в КП “Дирекція парків”, про проблеми недооблаштованого пляжу знають та тримають їх вирішення на контролі. 

- Роботи з покосу рослинності на пляжі проведено. Зараз будуть виставлені попереджувальні таблички про наявність скла під водою. А за тиждень продовжимо роботи по облаштуванню пляжу, сподіваюся, що завершимо їх до кінця серпня, - пояснив директор комунального підприємства Сергій Рубан.

 

Останні новини