Жінці дали умовно за вбивство качалкою в стані "душевного хвилювання"

Жінці дали умовний термін за вбивство співмешканця дерев'яною качалкою в стані сильного “душевного хвилювання”.

Про це йдеться у вироку Черкаського районного суду. 

Інцидент стався в січні 2019 року в селі Медведівка, що на Чигиринщині. За даними обвинувального акту, підсудна перебуваючи в стані сильного душевного хвилювання, що раптово виник через насильство з боку співмешканця, нанесла йому кілька ударів дерев'яною качалкою по голові.

Після отриманих травм чоловік самостійно покинув будинок та помер біля дерева, тіло в снігу виявив випадковий перехожий наступного дня. 

Обвинувачена в інкримінованому їй злочині вину визнала повністю та підтвердила нанесення ударів у відповідь на насильство з боку співмешканця, який її ображав нецензурною лайкою та схопив за шию. Умислу убивати чоловіка не мала, відбивалася щоб він її не задушив. 

Судово-медична експертиза встановила, що причиною смерті стали отримані тяжкі травми голови. В той же час, експерти не змогли підтвердити стан сильного “душевного хвилювання”, констатувавши, що це визначення суто юридичне і не піддається експертному висновку. 

Суд погодився з кваліфікацією обвинувачення та призначив покарання — пять років позбавлення волі умовно, з іспитовим терміном у три роки.
 

Останні новини